Nowe doniesienia o rozwodzie Opozdy i Królikowskiego. Aktorka wybaczyła mężowi? „Cieszę się, że doszli do porozumienia”

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się jeszcze zanim ich syn przyszedł na świat. Pojawiły się nowe doniesienia o rozwodzie aktorskiej pary. Doszli do porozumienia?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski  byli jedną z gorętszych par w show-biznesie. Ich związek wzbudzał ogromne zainteresowanie i chociaż od początku był nieco burzliwy, to wydawało się, że ta relacja przetrwa wiele. Zakochani najpierw rozstali się po kilku miesiącach, by szybko dać sobie kolejną szansę. Później pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że planują ślub. Sami zainteresowani nie potwierdzali tych rewelacji, ale na ceremonii pojawiło się mnóstwo paparazzi, a zdjęcia błyskawicznie obiegły media.

Później państwo młodzi pochwalili się wieloma kadrami z wesela i sesji ślubnej. Na tej bajkowej ceremonii gościło sporo gwiazd show-biznesu i było to jedno z głośniejszych wydarzeń poprzedniego roku. Kilka tygodni później aktorka oficjalnie potwierdziła, że spodziewają się pierwszego dziecka. Pod koniec lutego na świecie pojawił się ich synek Vincent.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski: nowe doniesienia w sprawie rozwodu

Małżeńskie szczęście aktorskiej pary nie trwało zbyt długo. Tuż po tym, jak Joanna pochwaliła się w social mediach pierwszym zdjęciem synka, portal Pudelek poinformował, że rodzice chłopca rozstali się jeszcze przed jego narodzinami.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył – zdradziło źródło Pudelka.

Kilka dni później pojawiły się także pierwsze doniesienia o rozwodzie. Kolorowa prasa informowała, że młoda mama będzie chciała wnieść sprawę z orzeczeniem o winie. Według najnowszych informacji, które opublikował Super Express, tak się jednak nie stało. Podobno zrezygnowała z tej możliwości, a małżonkowie chcą się rozstać polubownie.

Do warszawskiego sądu wpłynął już wniosek o rozwód i, tu zaskoczenie, jest on bez orzekania o winie. Antek i Joanna chcą zakończyć małżeństwo za porozumieniem stron, a to oznacza, że aktorka nie zamierza wykorzystywać tego, że została zdradzona, co mogłaby wywlec przed sądem, gdyby np. liczyła na alimenty dla siebie – czytamy w Super Expressie.

W tabloidzie można przeczytać też wypowiedź jednej z przyjaciółek aktorskiej pary. W obliczu nowych doniesień dotyczących rozwodu pary domniema ona, że wina Antka mogła nie być oczywista.

A może wina Antka wcale nie byłaby taka oczywista? Cieszę się, że jednak doszli do porozumienia – zdradza informatorka tabloidu.

Tabloid wskazuje, że jeżeli małżonkowie dogadali się co do rozstania i opieki nad synkiem, to wszystko powinno zakończyć się na jednej rozprawie.


Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dziewczyno, uciekaj od niego jak najdalej!

  • Gość pisze:

   Dobrze ze się dogadali ,każdy będzie miał swoje życie a wspólne dziecko tatę na niedzielę tak się dzieje w nie jednym nie udanym związku samo zycie

  • Gość pisze:

   Facet uciekaj od niej jak najdalej.

 • Gość pisze:

  Każdy kij ma dwa końce. Od początku to mówiłam że wina leży po oby dwu stronach.A może Antek związał się z Iza dopiero po rozstaniu z Asia? Nikt nie wziął tego pod uwagę. Może nie było żadnej zdrady z jego strony i to pani Asoa ponosi winę za rozpad tego małżeństwa.Zachowuja się z klasą bo tego nie komentują w mediach .Obydwoje milczą.Tylko oni wiedzą co się między nimi wydarzyło. Nie wierzę w nic co czytam na jakiś durnych portalach partnerskich a zwłaszcza na pudelku.

  • Gość pisze:

   Zachowała się z klasą . Brawo Aśka. Zasługujesz na kogoś lepszego

  • Gość pisze:

   Wiem od osób z otoczenia tej pary że Aśka to wariatka. Podobno nawet nożami w niego rzucała także naprawdę porażka. Gdyby on chciał z nią być to bez problemu by do niego wróciła.

  • Gość pisze:

   A może po prostu chciała zakończyć tą sprawę jak najszybciej i dlatego zdecydowała o rozwodzie bez orzekania o winie

  • GośćAva pisze:

   Chyba wiedziała o jego chorobie przed ślubem,czy nie???

 • Gosc pisze:

  Ślub bajkowy ale życie to już nie bajka.
  No cóż , szybki ślub, szybki rozwód ale dziecko to już nie bajka a real. Smutne to.

  • Gość pisze:

   Dziecko będzie miało oboje rodziców, napewno będzie miało przy sobie mamę. Zachowali się rozsądnie oszczędzając dziecku dorastania w domu gdzie nie ma miłości… Dziecko bierze przykład z rodziców, czego mieli by je nauczyć w nieszczęśliwym związku 🤷

 • Hanna Maria pisze:

  a może to nie jego wina… a może jeszcze nie jego dziecko…. coś ona od początku dziwnie milczy

 • GośćBozens pisze:

  Ona jest piękna co w nim widziala

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia przynajmniej sądy będą mialy wakacje stron porozumienie biore dom kase dzieci a była partnerka reszte lisik lisik gool góol a nie poprzeczka no nic pora na masaź i to tyle

 • Gość pisze:

  Na tym polega szacunek do drugiego człowieka i dobre wychowanie

  • Gość pisze:

   Wcale się nie dziwię że chce bez orzekania. Sprawy z orzekaniem o winie toczą się latami i jest to wywlekanie brudów. Kto ma na to czas i nerwy?

  • Gość pisze:

   Bzdura!!!

 • Gość pisze:

  Goście weselni powinni się domagać zwrotu kasy

  • ann pisze:

   byla impreza się bawili lansili to zapłacili 😉🤣

  • Gość pisze:

   Czy kogoś to w ogóle obchodzi… Rozpisujecie się o tych ludziach jakby to miało jakieś większe znaczenie…. Tego typu dramaty są porządku dziennym.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×