Szukaj

Ciężarna Joanna Moro pije szampana, a kilka dni wcześniej zapewniała: „Zamieniłam alkohol na herbatę”. Będzie skandal?

Joanna Moro wywołała skandal na Facebooku. Gwiazda świętując 11 rocznicę ślubu wzniosła toast szampanem, a kilka dni wcześniej namawiała ciężarne do niepicia alkoholu w czasie ciąży. Czy aktorka złamała swoją żelazną zasadę?
Joanna Moro alkohol

Joanna Moro alkohol

Joanna Moro na początku sierpnia potwierdziła plotki o swojej ciąży. Gwiazda jest w pierwszym trymestrze. Wiosną 2020 urodzi trzecie dziecko, owoc miłości z Mirosławem Szpilewskim, z którym pobrała się w 2008 roku w kościele św. Piotra i Pawła w Wilnie. 15 sierpnia para świętowała jedenastą rocznicę ślubu. Z tej okazji gwiazda Anny German zamieściła zdjęcia, na których pochwaliła się, jak celebruje szczególne dla jej związku święto.

Dziękuję, że jesteś tak wspaniałym przyjacielem, partnerem, ojcem, mężem i kochankiem – napisała Moro, pozdrawiając fanów z Wilna.

Zobacz: Joanna Moro w bikini pokazała ciążowe krągłości w pełnej okazałości! Już nie ukrywa brzuszka! “Korzystam z uroków ciąży” [WIDEO]

11th ???? ???? anniversary!!! Let’s celebrate ???? together! Thank you for being such a great friend partner father husband and…

Opublikowany przez Joanna Moro Czwartek, 15 sierpnia 2019

Na fotografiach możemy zobaczyć Joannę wznoszącą toast napojem z bąbelkami, który gwiazda określiła w hasztagu „kieliszkiem szampana”. Nie byłoby w tym nic szczególnie szokującego, gdyby nie fakt, że kilka dni wcześniej gwiazda na swoim profilu zamieściła następujący komunikat:

Zamieniłam alkohol na herbatę! Wznoszę toast: Na zdrowie! Nasze! Naszych dzieci i trzeźwego świata!

Do wpisu Joanna dołączyła hasztagi:

zero alkoholu w ciąży, ciąża bez alkoholu.

Zamieniłam alkohol na herbatę ! Wznoszę toast: Na zdrowie! Nasze! Naszych dzieci i trzeźwego świata!…

Opublikowany przez Joanna Moro Niedziela, 11 sierpnia 2019

Jeden z internautów natychmiast wytknął gwieździe wpadkę:

Pani Joasiu, jest Pani w ciąży i PIJE PANI ALKOHOL? Ja rozumiem, że zapewne odrobinę, choć w hasztagach pada hasło: glass of champagne, że zapewne (oby!) nic się nie stanie. ale po prostu daje tym Pani zły przykład kobietom, które to zobaczą i być może też się napiją – więcej niż pani…

Czy to oznacza, że Moro w dniu 11 rocznicy ślubu złamała swoją sztywną zasadę? A może wznosiła toast napojem bezalkoholowym? Póki co Joanna nie skomentowała mini skandalu, jaki wywołała na swoim profilu.

Zobacz: Joanna Moro kiedyś wstydziła się pokazywać swoje uszy. Dzisiaj jest przykładem dla wielu kobiet

Joanna Moro i Mirosław Szpilewski – jak się poznali?

Mirosława Szpilewskiego Joanna poznała, kiedy była jeszcze studentką Akademii Teatralnej. Pewnego wieczoru wybrała się ze znajomymi do Teatru Dramatycznego na „Makbeta”, a traf chciał, że także Mirek – wówczas student Politechniki Warszawskiej – postanowił obejrzeć ten sam spektakl. Kiedy towarzysząca mu mama zobaczyła Joannę, rozpoznała w niej uczennicę ze szkoły w Wilnie, w której przed laty uczyła, podeszła do niej i przedstawiła jej syna. Mężczyzna zakochał się w Moro od pierwszego spojrzenia

Ujął mnie powagą i inteligencją, a że wydał mi się też bardzo przystojny, szybko odwzajemniłam jego uczucie – wspomina, dodając, że gdy w trakcie jednej z rozmów, dowiedziała się, że Mirek uwielbia tańczyć salsę, którą także ona kocha, od razu pomyślała, że to mężczyzna stworzony dla niej – wyznała na łamach „Gali”.

Para ma ma dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego.

Zobacz: Pierwsze publiczne wyjście Joanny Moro w ciąży! Nowa fryzura to hit na miarę Brodki, ale my patrzymy na brzuszek! Który to miesiąc?

Joanna Moro i Mirosław Szpilewski

Joanna Moro i Mirosław Szpilewski wzięli ślub w 2008 roku


Joanna Moro pije alkohol w ciąży? Zdjęcie gwiazdy namieszało w sieci

Joanna Moro pije alkohol w ciąży? Zdjęcie gwiazdy namieszało w sieci

Joanna Moro z mężem świętują rocznicę ślubu

Joanna Moro z mężem świętują rocznicę ślubu

Joanna Moro na plaży

Joanna Moro na plaży

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×