Czym Jacek Kurski zajmuje się po odejściu z TVP? Zdaje się, że Joanna Kurska rozwiała wątpliwości. Były prezes wyraźnie zadowolony

Joanna Kurska - zdjęcia ze spaceru z rodziną

Joanna Kurska - zdjęcia ze spaceru z rodziną

Joanna Kurska pochwaliła się fotorelacją z rodzinnego wypadu do lasu. Napisała kilka ważnych słów. Jak wyglądali, spacerując na łonie natury?

Jacek i Joanna Kurscy od dwóch lat tworzą bardzo udane małżeństwo. Poznali się w 2016 roku w pracy w Telewizji Polskiej. Obecna żona byłego już prezesa TVP pełniła wówczas funkcję dyrektor programowej i odpowiadała m.in. za wdrożenie jesiennej ramówki. Gdy zaczęła się spotykać z Kurskim, zakończyła współpracę ze stacją.

Wkrótce potem zostali rodzicami Anny Klary Teodory, co napełniło ich ogromną radością i było dopełnieniem miłości. Ostatnio w życiu rodziny była niemała rewolucja, bo Jacek przestał być prezesem TVP, za to Joanna wróciła do pracy w stacji.

Mimo wszystko nie zapominają o pielęgnowaniu związku. Kurska właśnie pochwaliła się fotorelacją ze wspólnego spaceru.

Joanna Kurska i Jacek Kurski na spacerze z córką

Na instagramowym profilu Joanny Kurskiej pojawiło się nagranie, na którym widzimy całą rodzinę podczas spaceru po lesie. Jacek Kurski i jego żona z przyjemnością spędzają czas z córką. Zbierają z nią liście, przechadzają się leśnymi alejkami, pokazują świat, ale i pozują do zdjęć.

W opisie postu żona byłego prezesa Telewizji Polskiej nawiązała do miłości, jako największej siły. Nie jest to pierwszy raz, kiedy wspomina o mocy tego uczucia. Ostatnio pisała tak pod postem Katarzyny Cichopek, w którym ta wyznała, że jest w związku z kolegą z planu Pytania na śniadanie, Maciejem Kurzajewskim.

Małe i duże kroki w życiu, zawsze razem i zawsze z miłością – skomentowała rodzinny spacer Joanna Kurska.

Pod kompilacją zdjęć nie brakuje komentarzy. Jeśli ktoś zastanawiał się nad tym, co robi obecnie Jacek Kurski, to Joanna rozwiała wątpliwości, a były prezes zdaje się nie narzekać.


Joanna Kurska - zdjęcia ze spaceru z rodziną

Joanna Kurska - zdjęcia ze spaceru z rodziną

Joanna Kurska - zdjęcia ze spaceru z rodziną

Joanna Kurska - zdjęcia ze spaceru z rodziną

Joanna Kurska - zdjęcia ze spaceru z rodziną

Joanna Kurska - zdjęcia ze spaceru z rodziną

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kogo….to….🤔👎,katolicka rodzinka,rozwod po wielu latach małżenstwa i ponowny slub kościelny

 • Gość pisze:

  Nic Wam do tego ! Kim jesteście pustaki! Nie polaki !!!wyjedźcie z Polski za Wasze komentarze!!! PAN KURSKI Z RODZINĄ TO POLACY !!!!! TAK JAK JA I NIE POZWOLĘ SZUJĄ PODAJĄCYCH SIĘ ZA POLAKÓW MÓWIĆ ŹLE O NICH I O POLSKICH DZIECIACH !!! BRZYDOKI TO WY JESTEŚCIE!!!WSZYSCY CI CO SĄ CHOCIAŻ W 1% PRZECIWKO POLSCE!!! A GDYBY NIE PAŃSTWO KURSCY TO BY NIE BYŁO TVP !!!!!!!

 • Gość pisze:

  Szkoda dziecka, bo ile rodzice będą mieli lat jak będzie pelnoletnia? Dziadkowie.

  • Gośćbaba pisze:

   Nie ważne ile lat będą mieli,ważne że będzie chowana w domu pełnym miłości i ciepla. Od kiedy to młodzi rodzice są gwarancją szczęśliwego dzieciństwa? Wiecznie zabiegani z nosem w tel.w internecie,myslacy o sobie ,swoich potrzebach,rywalizujący ze znajomymi o lepszy samochód,o lepsze mieszkanie i gdzie na lepsze wakacje itp.W konsekwencji dziecko albo cały dzień w przedszkolu albo u dziadków,czy pod opieką niani. Rodzice biedni to wieczna walka o przetrwanie,często alkohol i notoryczny brak czasu dla dziecka. Myślę,że dojrzałe macierzyństwo jest dla dziecka większym szczęściem. Jak widzę te dzisiejsze młode,nie ogarnięte matki tylko z nosem w tel to ogarnia mnie przerażenie. One żeby mieć spokój,to woła dać tel.do zabawy dziecku. I bardziej od dziecka zajmuje ja klikanie i robienie selfi

  • Maria pisze:

   WIELE JEST TAKICH RODZIN MAM 73 LATA MOI RODZICE DO TAKICH NALEZELI I CO BYLISMY SZCZESLIWI CO ZA GLUPI KOMENTARZ DAJESZ CZLEKU

  • Gol pisze:

   Tego dziecka szkoda z innego powodu

  • Gość pisze:

   Szkoda to takiej głupiej osoby co wypisuje takie glupoty

 • Gość pisze:

  Ładna para

 • Sisi pisze:

  Prawda. Jak to w pisie. Tam więcej takich.

 • Gość pisze:

  Fajna rodzinka ,mała urocza czego chcieć więcej

  • Gość pisze:

   Re re

  • Gość pisze:

   Fajna rodzinka to fakt , tylko gdzie synek pani Kurskiej , który ma dopiero 10 lat , a nie ma go z mamą i jej nową rodziną na żadnym zdjęciu .Czyżby pani Kurska rozwiodła się z całą poprzednią rodziną ?!

  • Gość Eliza pisze:

   Fajna rodzinka? . Pan Kurski też zostawił swoją rodzinę i dziecko, o którym mówił, że jest specjalnej troski (z zespołem Downa) i co? I co??? Jak to się ma do wiary, do szlachetności, do sprawiedliwości, do miłości, do uczciwości, wreszcie wobec Boga, w którego tak przecież wierzy, że aż dwa razy ślubował w kościele małżeństwo, dwóm żonom??? Bigamista? To znaczy, że jak „pierwsza” już się znudzi, to wystarczy pójść do księdza i resztę się załatwi u Boga? Nie jestem dewotką, do kościółka nie chodzę z powodów wielu (pedofilii, zachłanności na bogactwa i rozpustę, i między innymi z podwójnej moralności kapłanów katolickich) Ktoś pisze, że fajny? To taki model Polaka jest dzisiaj nr jeden? Musiałam przeżyć 70 lat, żeby się o tym dowiedzieć? Pozdrawiam. Naiwna

 • Gość pisze:

  dziecko ładne..rodzice…żal

  • Gość pisze:

   Szkoda dziecka, bo ile rodzice będą mieli lat jak będzie pelnoletnia? Dziadkowie.

 • Ojoj pisze:

  Brzydcy ludzie. Na zewnatrz i wewnatrz

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×