Kubicka w najlepsze kpi z uczestniczek "Królowej przetrwania". "AFERZYSTKI"
Sandra Kubicka ostro podsumowała "Królową przetrwania", której drugi sezon właśnie trafił na antenę TVN 7. Była fotomodelka zakpiła z reality show, w którym grupa celebrytek wykonuje zadania w dżungli.
W poniedziałek wieczorem na ekrany trafiła druga edycja "Królowej przetrwania", w której celebrytki trafiają do dżungli i wykonują różne zadania zręcznościowe. Program budzi emocje zwłaszcza ze względu na konflikty i kłótnie, które wybuchają między uczestniczkami. W drugiej edycji "Królowej..." biorą udział: Elizabeth "Liza" Anorue, Ola Ciupa, Agnieszka Kaczorowska, Natalia "Natsu" Karczmarczyk, Agnieszka Kotońska, Kasia Nast, Karolina Sankiewicz, Marianna Schreiber, Paulina Smaszcz, Magdalena Stępień, Ola Tomala i Eliza Trybała. "Fanką" formatu jest Sandra Kubicka, o czym poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:
Doda wskazała najdziwniejszy prezent, jaki dostała od byłego chłopaka. Wow!
Sandra Kubicka wyśmiała "Królową przetrwania". "Zerowy poziom kultury"
Sandra Kubicka podkreśliła, że "Królowa przetrwania" to jej "grzeszna przyjemność". Wskazała, że pierwszą edycję oglądała razem z mężem, Baronem. Powiedziała:
"Jedynkę" oglądałam, jak byłam w ciąży. Pamiętam, że to był mój największy guilty pleasure! Co środę siadaliśmy z Alkiem i odpalaliśmy. Totalnie mnie to wciągnęło, dlatego że nigdy w życiu nie widziałam, żeby kobiety się tak zachowywały wobec siebie i odzywały do siebie. Takie dramy, afery o nic, po prostu byłam w szoku, że można się tak zachowywać. Nie oglądam tego, bo podziwiam, ale fascynują mnie takie zachowania, bo poziom kultury tam jest zerowy! Ciekawa jestem drugiego sezonu. Mocny skład!
Pokusiła się również o dalszy komentarz:
Gdy wydaje ci się, że widziałaś już wszystko i nagle ktoś zamyka największe aferzystki polskiego show-biznesu w dżungli. Kłócą się co chwilę o byle co i wyzywają od wszystkiego. No komedia.
W pierwszej edycji "Królowej przetrwania" wystąpiły: Edyta Folwarska, Natalia Janoszek, Klaudia Klimczyk, Wiktoria Kozar, Ewelina Kubiak, Aneta Kurp, Josephine Kwaśniewska, Marta Linkiewicz, Monika Miller, Klaudia Nieścior i Waleria Szewczyk.