„Willa prezesa w ruinie”. Tabloid pokazał jak mieszka Jarosław Kaczyński! Mamy te zdjęcia!

Dom Jarosława Kaczyńskiego. Jak mieszka prezes?

Dom Jarosława Kaczyńskiego. Jak mieszka prezes?

Jak mieszka Jarosław Kaczyński?

Jarosław Kaczyński to bez wątpienia polityk, który ma zarówno liczną grupę zwolenników, jak i przeciwników. Nic więc dziwnego, że z zainteresowaniem śledzą oni nowinki na temat jego życia. Jak ta, która dotyczy warunków w jakich mieszka prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Temat życia prywatnego Kaczyńskiego ostatnio w mediach pojawia się coraz częściej. Najpierw pojawiały się informacje, że z jego stanem zdrowia jest coraz gorzej, by okazało się później, że miał poważną operację. W tym trudnym czasie polityka wspierała rodzina, z Martą Kaczyńską na czele. Nie minęła chwila i prezes, wraz z jednym z czołowych polityków PiS-u Joachimem Brudzińskim, wybrał się w góry. Internauci uznali je za fotomontaż, zwłaszcza, że Kaczyński wygląda na nich jak doklejony.

Nie da się ukryć, że Jarosław i jego partia od momentu w którym przejęła władzę, chce odbudować Polskę, która rzekomo znajdowała się w ruinie. I chociaż z naszym krajem nie jest tak jednak najgorzej, zastanawiające są warunki w jakich żyje Jarosław Kaczyński.

„Dom w ruinie” – Super Express pokazał dom Jarosława Kaczyńskiego

Prezes, jak wynika z jego oświadczenia majątkowego, mieszka w domu o powierzchni 150 mkw, który warty jest 1,5 mln złotych. Do Kaczyńskiego należy 1/3 nieruchomości. Siedem lat temu budynek przeszedł gruntowny remont, na który polityk zaciągnął kredyt hipoteczny na kwotę 200 tysięcy złotych. Wszystko przez jego chorą matkę:

 W 2011 r., dom przeszedł gruntowny remont. Przystosowano go tak, by czuła się jak najlepiej. Zainstalowano nawet windę i regulator temperatury – wspomina informator „Super Expressu”.

Okazuje się jednak, że od tego momentu niewiele się zmieniło, a Jarosław nadal mieszka w bardzo skromnie urządzonym domu. Podobno na ten temat krążą też anegdoty. Jedną z nich przytacza tabloid:

Kiedy prezes został premierem nie chciał się przeprowadzić do willi przysługującej prezesowi rady ministrów, ale zgodził się ze względu na naciski BOR. Duże wrażenie robiły na nim takie sprzęty jak zmywarka – wspomina współpracownik Kaczyńskiego.

Kaczyński żyje więc w warunkach, których mało kto by się spodziewał. Dlaczego akurat tak? Podobno wszystko przez to, że jego kalendarz niemal pęka w szwach i wypełniony jest obowiązkami. Niemal codziennie wychodzi rano, by wracać późnym wieczorem. Nic więc dziwnego, że nie ma głowy myśleć o przyziemnych sprawach.

Jeden SMS Marty Kaczyńskiej namieszał w sieci. Mówi wszystko o jej relacji z Jarosławem Kaczyńskim!

Kto tak naprawdę jest ojcem córki Marty Kaczyńskiej? Para gejów ujawniła wyniki testów DNA. W mediach burza!

Marta Kaczyńska w opałach. Została obrażona jak nigdy wcześniej! Internauci nie mieli dla niej litości


Posesja Jarosława Kaczyńskiego

Posesja Jarosława Kaczyńskiego

Dach na balkonie Jarosława Kaczyńskiego uległ zniszczeniu

Dach na balkonie Jarosława Kaczyńskiego uległ zniszczeniu

Zdjęcia domu Jarosława Kaczyńskiego

Zdjęcia domu Jarosława Kaczyńskiego

Komentarze

 • RICO pisze:

  Tyran,despota,dyktator doskonale wie,że kiedy jego rządy się kończą trzeba będzie uciekac zostawiając wszystko i to czuje ten cham

 • Rowernik pisze:

  To ma być ruina? Ja mieszkam w bliźniaku z roku 1972 o pow.ok.120 m2, mam podłogi jeszcze z płyt pilśniowych, okna drewniane z roku 1972, palę węglem (niestety, koks dziś kosztuje ok.4 tys zł/t, węgiel mam z wiosny 22 r. za 2 tys zł, palono koksem w moim domu od roku 1972 do maja 2021), dom nie jest ocieplony. To ja chyba mieszkam szopie, jeśli Prezes w ruinie. A swoją drogą to człowiek oddający wszystko Polsce, liczne grono hien i kundli żyjących nienawiścią polityczną tego nie chce widzieć, bo sami wyceniają swój „patriotyzm” (=kosmopolityzm), za srebrniki.

 • Gośćpizda pisze:

  Brawossimo

 • Gośćgioki pisze:

  Prawdziwy patriota nue rwue sue na beznicosc brawo

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×