Tak wygląda lektor z „Love Island”. To mąż znanej wokalistki i niezły przystojniak. Fanki oszaleją na jego widok

Love Island - lektor

Love Island - lektor

Love Island to program, który podbił serca widzów. Sporą zasługę w tym ma też jego obsada. Prowadzącą, czyli Karolinę Gilon znają wszyscy. A kim jest lektor? To mąż znanej wokalistki. Zobaczcie, jaki z niego przystojniak. 

Love Island to randkowe show, które już od pierwszej edycji podbiło serca fanów. Program przeznaczony jest dla singli, którzy nie boją się przeżyć przygody, ale pragną też znaleźć prawdziwą miłość. Wszyscy uczestnicy na kilka tygodni przeprowadzają się do luksusowej willi w ciepłym kurorcie. Tam pod okiem kamer dobierają się w pary i starają się wytrwać razem aż do ścisłego finału.

Pierwszą odsłonę wielkiego hitu Polsatu zwyciężyła Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Zakochanych połączyło prawdziwe uczucie, które kontynuowali jeszcze długo po zakończeniu randkowego reality show. Para zamieszkała razem, ale po kilku miesiącach w ich relacji zaczęły pojawiać się pierwsze kryzysy. Kilka razy dawali sobie kolejną szansę, ale ich ostatnie rozstanie zakończyło się w atmosferze skandalu, a tancerka oskarżyła byłego partnera o kradzież psa.

Oreo została mi odebrana przez mojego byłego partnera, Mikołaja. Od lutego tego roku spotykaliśmy się ponownie, myślałam, że uda nam się sobie zaufać, jednak tak się nie stało, dlatego sześć tygodni temu zdecydowałam o rozstaniu i całkowitym zerwaniu kontaktów między nami – pisała w sieci.

Tak wygląda lektor z programu Love Island

Randkowe show, które doczekało się już czterech edycji, to nie tylko ciekawe perypetie uczestników, ale także znakomita obsada. Format od początku prowadzi znana z programu Top ModelKarolina Gilon. W tej roli odnalazła się znakomicie i szybko łapie kontakt z kolejnymi uczestnikami, którzy pojawiają się w pięknej willi. To ona często łagodzi ich spory i podpowiada w różnych kwestiach.

Nieodłącznym elementem każdego odcinka jest również zabawny i sympatyczny lektor, który komentuje, to co widzowie mogą oglądać na ekranach swoich telewizorów. Wiele razy zdarza mu się żartować, czym wywołuje uśmiech na twarzach fanów programu. Jak się okazuje, jest nim znany z Polskiego Radia –Maciej Kasprzyk, którego głos słyszymy od drugiej edycji programu. Fanom muzyki klubowej jest on bardziej znany pod swoim pseudonimem Mr. Lex (wcześniej Lexus).

Od kilkunastu lat swoje życie zawodowe i prywatne dzieli on z Noviką, która jest określana mianem królowej polskiej muzyki klubowej. Wiedzieliście, że to on jest lektorem w Love Island?


Maciej Kasprzyk - lektor Love Island

Maciej Kasprzyk - lektor Love Island

Maciej Kasprzyk - lektor Love Island

Maciej Kasprzyk - lektor Love Island

Maciej Kasprzyk i Novika - lektor Love Island(1)

Maciej Kasprzyk i Novika - lektor Love Island(1)

Komentarze