Szukaj

Mitja Okorn sprawił wspaniałą urodzinową niespodziankę Weronice Książkiewicz

Weronika Książkiewicz i Mitja Okorn

Weronika Książkiewicz i Mitja Okorn

Urodziny Weroniki Książkiewicz

Jest taki dzień w roku, który bez wątpienia lubi wielu z nas. To urodziny. Każdy obchodzi je na własny sposób. Zarówno wielkie imprezy, jak i te kameralne cieszą się powodzeniem. Panuje bowiem takie przekonanie, że najważniejsze z kim spędza się ten dzień.

Gwiazdy również wyprawiają swoje urodziny. Ostatnio na ogromną imprezę w towarzystwie znanych osób zdecydowała się Littlemooonster96. Youtuberka niedawno wkroczyła bowiem w dorosłość, gdyż skończyła 18 lat.

Zobacz: Tylko u nas! Jesteśmy na 18. urodzinach LittleMooonster96! Gwiazdy, prezenty i życzenia

Ta gwiazda swoją osiemnastkę ma już za sobą. Chodzi o Weronikę Książkiewicz. Aktorka obchodziła wczoraj swoje 35 urodziny. Z tej okazji czekała na nią ogromna niespodzianka. Imprezę na cześć Weroniki wyprawił reżyser i przyjaciel gwiazdy Mitja Okorn. Wszystko to odbyło się w tajemnicy przed Weroniką. Aktorka pochwaliła się jednak zdjęciem na Instagramie.

Wielkie zaskoczenie i ogromna niespodzianka, dziękuje kochany …i niech teraz spełniają się te wszystkie piękne życzenia od Was… Kocham, kocham , kocham i bardzo Wam dziękuje – napisała

Tymi wydarzeniami Mitja i Weronika tylko podgrzali atmosferę. Pojawiały się bowiem informacje, że są oni parą. Oficjalnie nigdy ich jednak nie potwierdzili. Czy teraz można mieć jeszcze jakieś wątpliwości?

Zobacz: Weronika Książkiewicz

Urodziny Weroniki Książkiewicz

Urodziny Weroniki Książkiewicz

Weronika Książkiewicz i Mitja Okorn

Weronika Książkiewicz i Mitja Okorn


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×