Szukaj

Maff i Fabijański poznali się kilka lat temu. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Blogerka zdradziła zaskakujące szczegóły

Maffashion i Fabijański

Maffashion i Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański są w związki i razem wychowują synka, Bastiana. Jak się poznali? Szczegóły zdradziła blogerka.

Maffashion i Sebastian Fabijański 10 września 2020 roku powitali swoje pierwsze dziecko. Julia Kuczyńska urodziła chłopca, któremu na imię dali Bastian.

O ciąży jednej z najpopularniejszych influencerek w Polsce dowiedzieliśmy się na początku maja. Przyszli rodzice długo nie komentowali medialnych doniesień na ten temat. Niemniej jednak zainteresowanie ciążą Maff, jak również jej związkiem z aktorem było i jest ogromne. Nie ma wątpliwości, że tworzą jedną z najgorętszych par w rodzimym show-biznesie. Do tego niechętnie zdradzają szczegóły życia prywatnego, a to jeszcze bardziej podkręca ciekawość fanów i mediów. Jak się poznali? Zobaczcie, co zdradziła blogerka.

Jak Maffashion poznała Sebastiana Fabijańskiego?

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego od samego początku wzbudzał wiele emocji. Niektórzy uważają nawet, że influencerka i aktor totalnie do siebie nie pasują. Główni zainteresowani jednak się tym nie przejmują i niemal codziennie udowadniają światu, że jest dokładnie na odwrót. Bardzo poważnie myślą o wspólnej przyszłości, już doczekali się dziecka i mają wspólny dom.

Po raz pierwszy widziano ich w październiku 2019 roku – kilka dni po tym, jak blogerka ogłosiła rozstanie z Czarkiem Jóźwikiem. Na zdjęciach paparazzi widać było, że Maffashion i Sebastian Fabijański świetnie się razem bawią i nie szczędzą sobie czułości. Pod koniec listopada ubiegłego roku pojawili się po raz pierwszy razem na wydarzeniu branżowym – influencerka towarzyszyła swojemu nowemu partnerowi na uroczystej gali. Tym samym potwierdzili plotki, że są w związku.

W grudniu 2019 roku o Maffashion i Sebastianie Fabijańskim po raz kolejny zrobiło się głośno, bo w mediach pojawiły się doniesienia, że się zaręczyli. Do tego gdy ogłoszono kwarantannę spowodowaną pandemią koronawirusa, para zdecydowała, że spędzi ten czas razem. Głośno mówi się również o tym, że to, co łączy ją z aktorem, to prawdziwa miłość.

Ostatnio ktoś z obserwatorów Maff zapytał ją, czy kiedy go poznała, wiedziała, że to ten jedyny. Okazuje się, że poznali się wiele lat temu i Julia nie przypuszczała, że ich relacja tak bardzo się rozwinie.

Poznaliśmy się ponad 10 lat temu w klubie SKETCH. Nie, nie wiedziałam i nie myślałam o tym – odpisała.

Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, ale póki co można obserwować, że związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego jest bardzo udany.


Maffashion - jak poznała Fabijańskiego?

Maffashion - jak poznała Fabijańskiego?

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×