Szukaj

Honorata Skarbek w burzy loków. W nowej fryzurze wygląda jak gwiazda R&B. „Oh, wow!”

Honorata Skarbek - nowa fryzura

Honorata Skarbek - nowa fryzura

Honorata Skarbek zaszalała u fryzjera. Z burzą loków na głowie, zapytała fanów na Instagramie, czy się im podoba jej nowy look. Popłynęły komplementy.

Honorata Skarbek należy do młodego pokolenia polskich gwiazd, które są mocno aktywne w mediach społecznościowych. Wokalistka ma grono wiernych fanów, którzy wyczekują każdego postu. Dzisiaj Honey zaskoczyła, pokazując nową fryzurę. W burzy loków wygląda spektakularnie, zwłaszcza że stylizacja, którą wybrała, także jest wspaniała. Co piszą fani?

Honorata Skarbek w nowej fryzurze

Honorata Skarbek jest znaną wokalistką i influencerką. Osoby, które obserwują jej profil na Instagramie często szukają tam inspiracji modowych. Honey nie zawodzi i zawsze pokazuje coś nowego i ciekawego.

W sobotę była też gościem DDTVN, gdzie zaprezentowała się w bardzo ciekawej stylizacji, ale przede wszystkim zaśpiewała nowy utwór Perseidy. Artystka zdradziła, że do pracy skłoniły ją gwiazdy widoczne w sierpniu na niebie. Utwór stał się więc metaforycznym przesłaniem.

Perseidy jest to taki rój meteorytów widoczny na niebie w sierpniu, to była moja inspiracja. Chciałam metaforycznie nawiązać do spadających gwiazd, przedstawiając to w formie ludzi, którzy bardzo często szukają ukojenia swojej wewnętrznej walki w świecie zewnętrznym. Zazwyczaj jest tak, że takie pokusy świata zewnętrznego, które oferuje nam miasto, używki, przelotne znajomości, imprezowanie, nigdy nie dają nam długotrwałego ukojenia. To są właśnie te Perseidy, które świecą mocno na niebie, a potem spadają w dół – mówiła.

Honorata Skarbek - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Honorata Skarbek – gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Tego samego dnia zaskoczyła swoich fanów nową fryzurą. Podczas gdy w studio DDTVN pokazała się w gładko zaczesanych włosach z błyszczącymi ozdobami, na jej profilu pojawiła się fotografia, na której wokalistka prezentuje burzę loków. W obcisłej ciemnoczerwonej sukience i pięknym makijażu wygląda jak gwiazda R&B.

Wolicie proste czy pofalowane włosy?Ostatnio @damienkoba_hair wyczarował mi taki look, jak Wam się podoba? (…) – zapytała.

Jak się można domyślać, odpowiedzi były pełne komplementów.

  • Oh wow! – napiasała Patricia Kazadi.
  • Piękna.
  • Cudnie.
  • Wspaniała fryzura.

To się nazywa metamorfoza – Honotara Skarbek w takiej odsłonie wygląda rewelacyjnie.


Honorata Skarbek ma nową fryzurę

Honorata Skarbek ma nową fryzurę

Honorata Skarbek w DDTVN

Honorata Skarbek w DDTVN

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×