Przedpremierowy pokaz najnowszego odcinka „Pod powierzchnią” z udziałem gwiazd: Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Michalina Labacz

Premiera Pod powierzchnią

Premiera Pod powierzchnią

Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Kinga Burzyńska... m.in. te gwiazdy pojawiły się podczas przedpremierowego pierwszego odcinka drugiego sezonu Pod Powierzchnią. W co się ubrały? Zobacz stylizacje. 

Pod powierzchnią to serial, który opowiada losy małżeństwa Bartka (Bartłomiej Topa) i Marty (Magdalena Boczarska. Przez traumatyczne przeżycia zakochani, przeżywają kryzys w małżeństwie. W serialu pojawiają się też Maciek (Łukasz  Simlat), który po latach rozłąki ponownie opiekuje się córką Olą (Maria Kowalska).

To opowieść o czwórce bohaterów. Każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami czy słabością. Ich losy pokochali widzowie, którzy z ogromnym zainteresowaniem śledzili pierwszy sezon. Okazuje się, że jesienią zostaną wyemitowany kolejny.

Nic więc dziwnego, że we wtorkowy wieczór odbył się przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka drugiego sezonu, w którym uczestniczyły gwiazdy serialu, w tym m.in. Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Michalina Labacz, Kinga Burzyńska. Kto jeszcze? Zdjęcia w galerii.

 

Zobacz: Eurowizja 2019: Znamy skład polskiego jury! W obsadzie same gwiazdy!

Zobacz: Gwiazdy walczą z cenzurą w Muzeum Narodowym: Kuba Wojewódzki, Jolanta Fraszyńska, Magdalena Cielecka, Mateusz Hładki, Małgorzata Ostrowska, Natalia Przybysz

Zobacz: Gwiazdy programów śniadaniowych: Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Kraśko, Kasia Stankiewicz


Obsada serialu Pod powierzchnią

Obsada serialu Pod powierzchnią

Magdalena Boczarska - premiera Pod powierzchnią

Magdalena Boczarska - premiera Pod powierzchnią

Michalina Labacz- premiera Pod powierzchnią

Michalina Labacz- premiera Pod powierzchnią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×