Szukaj

George Clooney i jego żona zdecydowali się na adopcję!

George Clooney

George Clooney

George Clooney zaadoptował psa

Od kiedy George Clooney wstąpił w związek małżeński z Amal Clooney media nie zaprzestają w spekulacjach na temat potomstwa tej pary. Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku zagraniczne media podały informację, że ukochana aktora jest w trzecim miesiącu ciąży. Okazuje się jednak, że w plotce nie ma ani ziarenka prawdy.

Zobacz: George Clooney i Amal Clooney spodziewają się dziecka? Te zdjęcia są na to najlepszym dowodem!

W rozmowie z dziennikarzami z The Thelegraph zapytany o ciąże żony odpowiedział:

Nie, ale podoba mi się, że zaczęłaś rozpowszechniać tę plotkę

Okazuje się, że para uznała jednak, że dwuosobowa rodzina to stanowczo za mało, dlatego też zdecydowali się na… adopcję! Jak podają zagraniczne media Clooney i jego żona przygarnęli pod swój dach niepełnosprawnego psa! Aktor postanowił sprawić niespodziankę swoim rodzicom. Nina i Nick Clooney stracili niedawno ukochanego pupila. Ze względu na liczne, zdrowotne uszczerbki pieska nikt nie chciał zdecydować się na jego adopcję.

W końcu uwagę na nim skupił hollywoodzki gwiazdor. Postanowił zabrać czworonożnego przyjaciela i podarować go swoim rodzicom.

To niesamowity gest! Tym sposobem zwierzak ma dach nad głową i stałą opiekę a rodzice aktora towarzystwo futrzaka 🙂 Ciekawe jednak, czy gwiazdorska para ogłosi w końcu, że spodziewa się dziecka 🙂

George Clooney i Amal Alamuddin, Złote Globy 2015 (fot. ONS)

George Clooney i Amal Alamuddin (w sukni Dior), Złote Globy 2015 (fot. ONS)

Amal Clooney jest w ciąży?

Amal Clooney jest w ciąży?

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×