Wszyscy o niej mówią! Synowa Zenka Martyniuka to gotowy materiał na gwiazdę!

Ewelina Golczyńska – kim jest żona Daniela Martyniuka, syna Zenona?

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, w sobotę na ślubnym kobiercu stanął syn Zenona Martyniuka Daniel – oraz jego wybranka Ewelina Golczyńska.

Nowożeńcy zaręczyli się 1 lipca. Ślub został zorganizowany trzy miesiące po oświadczynach. Na zaproszenie pary młodej odpowiedziało ponad 250 osób, a wśród gości nie brakowało osobowości ze świata disco-polo.

Sakramentalne „tak” para wypowiedziała w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu. Później wraz z zaproszonymi gośćmi nowożeńcy udali się do restauracji Lipowy Most. Uroczystość kosztowała podobno milion złotych. A co wiemy na temat samej panny młodej?

View this post on Instagram

Syn Zenona Martyniuka wziął ślub ???????????? panna młoda miała piękna suknię #ZenonMartyniuk #polishgirl #blonde #polishboy #love #couplegoals #wedding #bride

A post shared by JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl) on

Kim jest Ewelina Golczyńska, żona Daniela Martyniuka?

Para poznała się rok temu, na jednej z imprez. Podobno od razu między nimi zaiskrzyło, i to do tego stopnia, że zdecydowali się wspólnie zamieszkać w apartamencie Daniela, który jest prezentem od jego rodziców za ukończenie Szkoły Morskiej w Gdyni.

Co ciekawe, panna młoda jest 10 lat młodsza od swojego wybranka. Pochodzi z Wielkopolski, a dokładniej ze wsi Władysławów położonej w okolicach Konina. Ukończyła liceum ogólnokształcące w Turku. Znajomi mówią na nią Paris Hilton, a to ze względu na uderzające podobieństwo do amerykańskiej multimiliarderki.

Ewelina Golczyńska interesuje się przede wszystkim sportem, a wśród jej ulubionych dyscyplin jest jazda konna czy piłka nożna. To zapalona kibicka, która szczególnie mocno zaciska kciuki, kiedy na boisko wchodzą drużyny takie jak FC Barcelona czy Lech Poznań.

Żona Daniela Martyniuka ma również konto na Instagramie. Jest ono jednak dostępne jedynie dla jej wirtualnych znajomych, których ma już prawie tysiąc.

Myślicie, że Ewelina Maryniuk zostanie gwiazdą show-biznesu?

Wyciekły do sieci sekretne nagrania z luksusowego wesela Daniela Martyniuka! Co to był za bal! [WIDEO]

Syn Zenka Martyniuka jest już po królewskim ślubie! Panna młoda wyglądała jak księżniczka z bajki!

Zenon Martyniuk jest załamany! Jego ukochany syn ostro narozrabiał przed swoim ślubem!

Tylu cichych ślubów w polskim show-biznesie nie było nigdy! Te pary pobrały się w tajemnicy. I to wszyscy w 2018 roku!


Ewelina – żona Daniela Martyniuka

Ewelina – żona Daniela Martyniuka

Ślub Danila Martyniuka i Eweliny

Ślub Danila Martyniuka i Eweliny

Zenon Martyniuk na ślubie syna

Zenon Martyniuk na ślubie syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×