Esmeralda Godlewska z hukiem wraca do show-biznesu. Zdjęciami choinki przelicytowała inne gwiazdy. Fani nie dowierzali własnym oczom

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska znów dała o sobie znać. Pokazała nagranie ze swoją choinką. Ładna? Fani przecierali oczy ze zdumienia.

Esmeralda Godlewska (właśc. Monika Godlewska) zdobyła rozgłos, gdy przed kilkoma laty wraz ze swoją siostrą, Małgorzatą, wykonywała covery kolęd. Wykorzystała swoje pięć minut i prężnie rozwinęła karierę. Jej profil na Instagramie śledzi blisko pół miliona osób, a ona bierze udział w celebryckich walkach w formule MMA.

Media przed kilkoma miesiącami relacjonowały jej przemianę. Influencerka zrzuciła sporo kilogramów. Kluczem do sukcesu okazały się ćwiczenia i dieta.

Aktualnie nie lubię swojego ciała, bo wiem, że mogę w końcu się utulić i zadbać o siebie (…) Aktualne dążę do zrzucenia ponad 15 kg i sprawia mi to satysfakcję, gdy wybieram dla siebie zdrowe jedzenie, gdy ćwiczę i widzę, jak zmienia się moje ciało, kondycja, a co za tym idzie zdrowie psychiczne – wyznała w czerwcu ubiegłego roku. Jestem otyła, mam rozstępy, cellulit. Przez ostatnie dwa lata życia nie dbałam o siebie. Chciałam być taka „normalniejsza” fajniejsza może w końcu akceptowana. Choroba sprawiła, że przez przyjmowane leki na depresję, tyłam, jadłam więcej, wręcz kompulsywnie, przestałam być dla siebie dobra, nie interesował mnie wygląd, wtedy dla mnie sukcesem było wyjście z łóżka i umycie zębów – uzupełniła.

Finalnie dzięki wysiłkom udało się jej przejść z rozmiaru L/M do M/S.

Esmeralda Godlewska

W ostatnim czasie Esmeralda znów dała o sobie znać. Jest coraz aktywniejsza na Instagramie i raz po raz dodaje tam kolejne materiały. W poniedziałek postanowiła pochwalić się tym, jak ubrała choinkę.

Esmeralda Godlewska dała o sobie znać. Pokazała choinkę

Nagrała film ze swojego mieszkania, na którym mówiła:

Kochani, skoro wszyscy dodają, jak pięknie ozdobili choinki w tym roku, no to nie chcę odstawać od reszty. Uwaga: oto moja choinka.

Na koniec materiału pokazała… pusty kąt domu, gdzie nie znajdował się żaden przedmiot.

Musimy przyznać, że Esmeralda ma naprawdę dobre poczucie humoru. Zgadzacie się z nami?


Esmeralda Godlewska sporo schudła

Esmeralda Godlewska sporo schudła

Esmeralda Godlewska sporo schudła

Esmeralda Godlewska sporo schudła

Esmeralda Godlewska sporo schudła

Esmeralda Godlewska sporo schudła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×