Z L do S w kilka dni. Esmeralda Godlewska pokazała efekty metamorfozy. Imponująca przemiana

Esmeralda Godlewska schudła

Esmeralda Godlewska schudła

Esmeralda Godlewska naprawdę sporo schudła. Aż trudno uwierzyć, że tak szybko przeszła do tego rozmiaru. Co zdradziła na temat swojej wagi?

Esmeralda Godlewska (właśc. Monika Godlewska) to znana influencerka. Zyskała sławę, gdy przed kilkoma laty śpiewała ze swoją siostrą, Małgorzatą, covery kolęd. Były wtedy mocno krytykowane przez internautów, ale hejt tylko napędzał ich karierę. Dziś na samym Instagramie Esmeralda zgromadziła blisko pół miliona fanów. Przez pewien czas gwiazda miała spore problemy. Nie tylko podupadła psychicznie, informując w sieci o swojej domniemanej śmierci, ale również sporo przybrała na wadze, co doprowadziło ją do otyłości.

Aktualnie nie lubię swojego ciała, bo wiem, że mogę w końcu się utulić i zadbać o siebie (…) Aktualne dążę do zrzucenia ponad 15 kg i sprawia mi to satysfakcję, gdy wybieram dla siebie zdrowe jedzenie, gdy ćwiczę i widzę, jak zmienia się moje ciało, kondycja, a co za tym idzie zdrowie psychiczne – wyznała w czerwcu ubiegłego roku.

Przyznała też, że na przybranie na wadze duży wpływ miały leki przeciwdepresyjne, które powodują wzmożone łaknienie.

Jestem otyła, mam rozstępy, cellulit. Przez ostatnie dwa lata życia nie dbałam o siebie. Chciałam być taka „normalniejsza” fajniejsza może w końcu akceptowana. Choroba sprawiła, że przez przyjmowane leki na depresję, tyłam, jadłam więcej, wręcz kompulsywnie, przestałam być dla siebie dobra, nie interesował mnie wygląd, wtedy dla mnie sukcesem było wyjście z łóżka i umycie zębów – uzupełniła.

W pewnym momencie Esmeralda ważyła aż 80 kilogramów. Na szczęście, w krótkim czasie udało się jej mocno schudnąć, czym pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda jest na diecie i intensywnie ćwiczy

Ile dokładnie schudła Esmeralda Godlewska?

Dziś  Esmeralda wprost napisała, ile schudła. Okazuje się, że „spadła” o aż kilka rozmiarów w dół. Jak podała na Instagramie:

Z L/M wskakuje w M/S – jeszcze trochę i garderoba do wymiany!
Dziękuje @milosz.gladiator.academy za wsparcie motywacje i siłę do działania.

To rzeczywiście spory sukces. Jej aktualne zdjęcie zobaczycie poniżej.

Esmeralda Godlewska teraz

Jeszcze przed paroma miesiącami wyglądała tak.

Esmeralda Godlewska wcześniej

Jak oceniacie jej transformację? W galerii zobaczycie więcej zdjęć.


Esmeralda Godlewska sporo schudła

Esmeralda Godlewska sporo schudła

Esmeralda Godlewska z nadwagą

Esmeralda Godlewska z nadwagą

Esmeralda Godlewska sporo schudła

Esmeralda Godlewska sporo schudła

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kto nie miał okazji zobaczyć ja na żywo napisze , że to tylko ściema. Ona dalej wygląd jak wyglądała . Resztę sobie dopowiedzieć jak to sie stało że na zdjęciach schudła;)

 • Czekoladka pisze:

  Przecież Monika tylko mówi, o tym że schudnie i mówi to bardzo często dodając przerobione zdjęcia, na których jest „odchudzona” . Tak samo przed walkami i konferencjami dodaje dużo starych zdjęć lub przerobionych, a jak przychodzi na galę to ciężko ją rozpoznać.

 • Gość pisze:

  Warto dbać o siebie.Tak trzymaj!

 • Gość pisze:

  Moim zdaniem fajnie, że zaczęła coś ze sobą robić. Nikt nie musi jej lubić ale po co ja krytykować jako osobę, to bardzo przykre ile w ludziach jest jadu. Nikt nie wie jak to jest być chorym i mieć depresję a te komentarze są mega dokujące

  • Gość pisze:

   Dobrze napisane ale ludzie tak leczą swoje kompleksy, skupiając się na innych. Hipokryci!

  • Gość pisze:

   Ale Esmeralda mogła się wyśmiewać z wagi Ewy Farnej. To się nazywa hipokryzja.

 • Gość pisze:

  Teraz zrobione kobiety wyglądają identycznie.

  • Zazdrosna Elwira pisze:

   Dokładnie…usta,jak wary od wieloryba.
   Cycki okrągłe piłki i te grube brewki,rzęski jak u cielaka.Tipsy te same fryzurki ,podobne ciuchy i dodatki.Sztuczne puste lale.

  • Gośćela pisze:

   Bo one schodzą z tej samej taśmy prdukcyjnej .

  • Grzegorz pisze:

   Uważam że super. Mało ważne czy botox czy też plastik fantastik. Ważne że się dziewczyno za siebie wzięłaś i życzę sukcesu. Załamanie psychiczne to straszna rzecz. Jeżeli pomaga botox i operacja to czemu nie. To przecież jej własne ciało. Brawo Ty. A ludzie będą zawsze gadali. Powodem plotek i hejtu jest to że Godlewska ma a wy nie. I tyle. Hehe p.s. tylko już nie śpiewajcie z siostrą, choć śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę…

  • Oliwia pisze:

   To jej się ma podobać jej wygląd, nie Tobie. Żadna osoba nie istnieje dla Twojej przyjemności, by cieszyć Twoje oko. Zajmij się sobą i swoim wyglądem. Nie robi Ci krzywdy, może sobie robić, ale nadal Tobie krzywda się nie dzieje. Trzeba w końcu się nauczyć, że ludzie nie istnieją dla czyjejś przyjemności. Nie lubię jej, nie podoba mi się taki wygląd, więc ja tak nie wyglądam, ale też nie zabraniam innym oraz nie obrażam ich z tego powodu.

  • Gość pisze:

   Czy to tucznik że swiniarni

 • Alex pisze:

  A to nie ten typek od bicia swojej kobiety Katarzyny d?

 • Gość pisze:

  Przestała chlać żreć i ruszyła dupę z miejsca no najważniejsze foto shop 🤣🤣🤣

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×