Ekipa „M jak miłość” pogrążona w żałobie. Nie żyje współtwórca sukcesu serialu

M jak Miłość

M jak Miłość

Ekipa M jak miłość pogrążona w żałobie. Nie żyje współtwórca sukcesu telenoweli. Dariusz Grzywacz miał 64 lata.

M jak miłość, to jeden z najpopularniejszych seriali obyczajowych w naszym kraju. Telenowela jest emitowana na antenie TVP2 od listopada 2000 roku. Ukazuje ona życiowe perypetie kilkupokoleniowej rodziny Mostowiaków. Producenci byli wielokrotnie nagradzani za pomysł i realizację, prestiżową Telekamerą TeleTygodnia.

W bohaterów od lat wcielają się m.in. Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Rafał i Marcin Mroczkowie, Katarzyna Cichopek czy Anna Mucha.

W rozmowie z naszą reporterka Marcin Mroczek, który jest związany z produkcją od lat, nie krył, że mimo upływu czasu, wciąż świetnie pracuje mu się na planie. Docenił też pracę scenarzystów, którzy mają pomysły na ich postacie.

Właśnie kończymy sezon, mamy jeszcze przed sobą miesiąc pracy, a później wymarzone wakacje. Później znowu od września zaczynamy. To będzie nasz 22-gi, albo 23-ci sezon, już się pogubiłem. Cały czas ta praca sprawia nam ogromną frajdę i przyjemność. Fajnie, że scenarzyści mają nowe pomysły na nasze postacie.

Niestety Marcin nie mógł zdradzić nam, co zdarzy się w serialu, ale zachęcił do oglądania:

Nie mogę zdradzić, co zdarzy się na planie, po prostu musicie nas oglądać.

Teraz jednak ekipa serialu pogrążyła się w żałobie.

Ekipa M jak miłość w żałobie. Nie żyje Dariusz Grzywacz

Dariusz Grzywacz był wieloletnim pracownikiem PWSFTviT w Łodzi, gdzie był oświetleniowcem studenckich etiud. Zajmował się światłem na planach takich produkcji jak: Przedwiośnie, Kariera Nikosia Dyzmy, Prymas. Trzy lata z tysiąca, Córy szczęścia, Ostatnia misja, czy Kingsajz. Pracował także przy tworzeniu M jak miłość podczas pierwszych, kluczowych dla popularności serialu odcinkach. W swojej karierze miał także epizod aktorski, współpracę operatorską oraz pracę elektryka i wózkarza.

Wiadomość o śmierci Dariusza Grzywacza podał portal Filmpolski.pl. Nie podano przyczyn śmierci. Mężczyzna miał 64 lata. Rodzinie i przyjaciołom serdecznie współczujemy.


M jak miłość

M jak miłość

Adriana Kalska- plan M jak Miłość

Adriana Kalska- plan M jak Miłość

Rafał Mroczek wziął ślub w serialu

Rafał Mroczek wziął ślub w serialu "M jak miłość"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×