Szukaj

Edyta Górniak tuż przed występem w Opolu trafiła do szpitala. Już wiemy, czym spowodowane było zasłabnięcie gwiazdy!

Edyta Górniak karetki

Edyta Górniak karetki

W zeszłym tygodniu Edyta Górniak niespodziewanie zasłabła w Opolu. Natychmiast trafiła do szpitala i pod okiem najlepszym specjalistów przeszła najpotrzebniejsze badania. Wykluczono zawał i gwiazda dwa dni później wystąpiła na scenie. Dziś już wiemy, czym spowodowane było jej zasłabnięcie.

Edyta Górniak po kilku latach nieobecności na polskim rynku, postanowiła wrócić z Ameryki i zacząć koncertować w Polsce. Jej obecny grafik jest bardzo napięty. Gwiazda bierze udział nie tylko w festiwalach, ale i koncertach plenerowych. Dwa dni temu na przykład zaśpiewała na dniach gminy Dopiewo, gdzie dała naprawdę świetne show. Nieco ważniejszy z pewnością był jej koncert podczas 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w zeszłym tygodniu, podczas którego wykonała swój wielki hit To nie ja. Było to wyjątkowe widowisko, ponieważ utwór w tym roku skończył 25 lat!

Zanim jednak do występu doszło, wydarzył się wypadek. Edyta miała zaśpiewać w piątek, a zrobiła to dopiero w niedzielę. Bowiem tuż przed występem zasłabła. Trafiła do najbliższego szpitala, w którym przeszła szereg badań. Początkowo podejrzewano zawał, jednak od razu go wykluczono, a wokalistka wróciła do hotelowego pokoju w środku nocy. Szybko także uporała się z problemami zdrowotnymi i dwa dni później wzruszyła opolską publiczność.

Czemu jednak doszło do takiej sytuacji? Jeden z magazynów dotarł od prawdziwych przyczyn:

Trasa koncertowa dla jednego z banków, próby przed premierą nowego singla i brak snu to nie wszystko. Edyta niedawno rozstała się z partnerem i to też kosztowało ją wiele emocji – czytamy w najnowszym wydaniu magazynu Flesz.

Najbliższy wypoczynek Edyta będzie miała dopiero za kilka tygodni. Wtedy bowiem, jak poinformował dzisiejszy Fakt, leci na wakacje do Stanów. Już teraz życzymy więc gwieździe spokojnego odpoczynku, ale przede wszystkim dużo zdrowia!

Zobacz: Odrodzona Edyta Górniak w opolu zrzuciła szpitalne kapcie i odpaliła wokalna petardę! Jej występ i kreacja już przeszły do historii

Zobacz: Edyta Górniak napisała całą prawdę o swojej miłości! Fanie nie mogą wyjść z podziwu “Jak feniks z popiołów” [WIDEO]

Zobacz: Edyta Górniak na próbie w Opolu nie wyglądała najlepiej. Na zdjęciach paparazzi dokładnie widać, że choroba dała jej w kość


Edyta Górniak – Opole 2019

Edyta Górniak – Opole 2019

Edyta Górniak – Opole 2019

Edyta Górniak – Opole 2019

Edyta Górniak - na scenie Opole 2019, próby

Edyta Górniak - na scenie Opole 2019, próby

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×