Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz na wspólnym spacerze. Tak wygląda spojrzenie zakochanej kobiety!

Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak są parą

Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak są parą

Edyta Górniak spędziła święta z nowym ukochanym. Gwiazda wybrała się na romantyczny spacer z Tomaszem Mazurkiewiczem, podczas którego powstało niesamowite zdjęcie. Z taką miłością nie patrzyła jeszcze na nikogo!

Edyta Górniak jest posiadaczką jednego z najpiękniejszych głosów, jakie zaistniały w polskim show-biznesie. Jej kariera rozwinęła się w niesamowitym tempie, a choć lata mijają, nic nie wskazuje na to, by diwa zaczęła tracić popularność. Jest uwielbiana przez fanów, jej koncerty i płyty wyprzedają się jak świeże bułeczki. I tylko w życiu prywatnym nigdy nie miała szczęścia. A przynajmniej tak było do niedawna. Po nieudanym związku z Mateuszem Zalewskim na drodze Edyty stanął Tomasz Mazurkiewicz i wszystko uległo zmianie. Gwiazda zakochała się w dojrzałym mężczyźnie, z wzajemnością, a ich relacja niesamowicie ucieszyła wielbicieli Górniak.

Para spędziła w tym roku pierwsze wspólne święta – Edyta pojechała do Tomasza na jego zaproszenie i wygląda na to, że był to doskonały pomysł. Na zdjęciu, które ukochany zrobił jej podczas wspólnego spaceru, gwiazda wygląda na niesamowicie szczęśliwą. Tomasz uchwycił moment, w którym Edyta witała się z sympatycznym „kolegą” partnera – psem Kubą. Nie od dziś wiadomo, że Górniak kocha zwierzęta, a spojrzenie, jakim obdarzyła futrzanego towarzysza, wprost zabijało ilością miłości.

Bez wątpienia w ten sam sposób patrzy na swojego ukochanego. 😉

Zobacz: Allan Krupa pali papierosy! Wyprowadzona z równowagi Edyta Górniak postawiła synowi restrykcyjne ultimatum!

Zobacz: Urocza córka Dariusza Krupy wyrosła na śliczną dziewczynkę! Jest coraz bardziej podobna do Allanka i za kilka lat złamie niejedno serce!

Zobacz: Edyta Górniak śmiertelnie martwi się o syna. Życie Allana może być w poważnym niebezpieczeństwie


Edyta Górniak na spacerze z Tomaszem Mazurkiewiczem i psem Kubą

Edyta Górniak na spacerze z Tomaszem Mazurkiewiczem i psem Kubą

Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak razem spędzą Wielkanoc

Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak razem spędzą Wielkanoc

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz. Pocałunek w rękę

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz. Pocałunek w rękę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×