Dorota Szelągowska pochwaliła się swoim nowym luksusowym gniazdkiem! Właśnie odebrała klucze!

Dorota Szelągowska świętowała urodziny

Dorota Szelągowska nigdy nie ukrywała, że za swoją pracę zarabia ogromne pieniądze. Dzięki temu mogła sobie pozwolić na wynajęcie nowego biura w kultowym miejscu Warszawy. Projektantka właśnie odebrała klucze do swojego królestwa.

Dorota Szelągowska w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej popularnych gwiazd stacji TVN. Córka Katarzyny Grocholi z powodzeniem prowadzi kilka autorskich programów, które z dnia na dzień stały się hitem stacji. Jej imponująca kariera zrobiła ogromne wrażenie nawet na samym Kubie Wojewódzkim, który podczas swojego ostatniego show nie krył szczerej zazdrości.

Szelągowska idzie za ciosem, regularnie wypuszcza na świat nowe projekty, przez co na brak pracy nie narzeka. Dorota uwielbia pracować w godnych warunkach, zatem postanowiła wynająć dla swojej firmy luksusowe nowe biuro. Okazuje się, że wymarzonym miejscem pracy Szelągowskiej jest prestiżowy Fort 8, czyli nowa przestrzeń niezwykle komercyjna na warszawskim Służewie.

O takim miejscu na biznes marzy prawie każdy przedsiębiorca. Dorota ma do dyspozycji fantastyczną przestrzeń do zagospodarowania w sposób twórczy i innowacyjny. Jest to miejsce dla mistrzów gastronomii, projektantów, architektów i wszystkich firm, które kreację mają w swoim DNA.

Słynny Fort 8 znajduje się na styku trzech dzielnic, oferując niepowtarzalną przestrzeń do pracy i wypoczynku, zaprojektowaną tak, by łączyć historię z nowymi trendami, a tradycję z innowacyjnością. Swoją wielką radością Dorota pochwaliła się natychmiast internautom, wklejając szalone zdjęcie z kluczem w dłoni.

Tak właśnie wygląda szczęśliwy człowiek! Odebrałam klucze do swojego nowego biura!!! Nie mogę przestać się uśmiechać! – napisała Dorota.

Pod postem szczęśliwej projektantki pojawiły się gratulacje od jej fanów:

  • Oficjalne otwarcie powinno nastąpić z symbolicznym wbiciem noża w tort! Rozważ to!
  • Gratulacje! Rozumiem te emocje, właśnie odebrałam klucze do swojego pierwszego M
  • Piękne miejsce!Gratulacje!
  • Rewelka, WIELKIE Gratulacje
  • Piękna lokalizacja
  • BRAWO PANI DOROTKO

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, a czy wy również podzielacie radość Doroty?

Zobacz: Robert Biedroń pokazał jak mieszka z ukochanym! Cały internet mówi o magnesie na jego lodwóce

Zobacz: Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała swoją willę! Mentorka z “Projektu Lady” opływa w niewyobrażalne luksusy! [WIDEO]

Zobacz: Luksus nie do opisania! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kupili wspólną willę. Wnętrza zapierają dech!


Dorota Szelągowska odebrała klucze do swojego luksusowego biura

Dorota Szelągowska odebrała klucze do swojego luksusowego biura

Fort 8

Fort 8

Dorota Szelągowska w kurtce w cętki

Dorota Szelągowska w kurtce w cętki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×