Dominika Gwit ujawniła, co obcy ludzie robią pod jej domem. Ma już DOŚĆ. „Następnym razem wezmę kija i ich pogonię”

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit dowiedziała się, co obcy ludzie robią pod jej domem... Nie przebierała w słowach. Gdy ich spotka, pogoni ich kijem!

Dominika Gwit to utalentowana aktorka. Zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w dramacie Galerianki. Później mogliśmy oglądać ją również w innych formatach, a także na deskach teatru. W 2016 roku Dominika poznała Wojciecha Dunaszewskiego, z którym po dwóch latach wzięła ślub. Para długo starał się o dziecko, o czym aktorka opowiedziała podczas relacji na Instastory.

My też przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co, każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty. Walka nie jest łatwa, leczenie nie jest łatwe, przechodzę przez nie właściwie cały czas przecież, bo mój zespół metaboliczny nie zniknął i nigdy nie zniknie (…). Mam wiadomości od ludzi, którzy walczą już 10 lat, 5 lat, 12 lat i cały czas mają nadzieję, a ta moja dzisiejsza informacja bardzo ich podbudowała – zdradziła.

Gwiazda poradziła sobie z niepłodnością, dzięki czemu pod koniec ub. miesiąca na świat przyszedł jej syn, którego imienia jeszcze nie podała do wiadomości publicznej.

Dominika Gwit nie wytrzymała. Pogoni tych ludzi kijem!

We wtorek Dominika nagrała krótkie oświadczenie na Instastory, zdradzając w nim, że pod jej domem czatują paparazzi.

Piszecie do mnie, że widzieliście w internecie, że mi paparazzi stoją pod domem i mnie śledzą na spacerze. No faktycznie tak jest – zaczęła.

Świeżo upieczona mama dodała, że gdy następnym razem zobaczymy fotoreporterów… weźmie kija i ich pogoni.

Jak ich zobaczę następnym razem, wezmę kija i ich pogonię. I pokaże wam ich na Instagramie, co byście zobaczyli, jak wyglądają tacy smutni ludzie. Wezmę kija i pogonię (śmiech) – zagroziła w żartach Dominika.

Zdaniem Gwit zachowanie paparazzi nie jest w porządku.

Ja się tym nie przejmuje, aczkolwiek faktycznie jest to przykre – podsumowała ten wątek.

Pozostaje mieć nadzieję, że Dominika nie zrealizuje groźby, którą wypowiedziała w żartach!


Dominika Gwit z synem

Dominika Gwit z synem

Dominika Gwit urodziła

Dominika Gwit urodziła

Dominika Gwit urodziła

Dominika Gwit urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×