Szukaj

Gwiazdy „Top Model” miażdżą Dominica D’Angelicę i krytykują produkcję show: „Ale wtopa”

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica

Dominic D’Angelica nie pojawi się w finale Top Model. Decyzję produkcji komentują uczestnicy poprzednich edycji programu.

Dominic D’Angelica na co dzień mieszka w Niemczech. Gdy dowiedział się, że w Polsce trwa casting do dziewiątej edycji Top Model postanowił się zgłosić. Gdy stanął przed jurorami, ci postanowili dać mu szansę i zaprosili go do udziału w programie. Model radził sobie znakomicie.

Dominic D’Angelica usunięty z Top Model. Uczestnicy komentują

Dominic dotarł aż do finału. Wiadomo jednak, że w nim nie wystąpi. We wtorkowy poranek portale zaczęły ujawniać skrywane dotąd informacje z jego przeszłości. Pudelek donosił, że w „2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Sam miał mieć wtedy 22 lata”. Chociaż karę zawieszono, sąd postanowił odwiesić wyrok. Pisaliśmy o tym tutaj.

Stacja TVN we wtorkowe południe wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie, w którym informuje, że D’Angelica nie pojawi się podczas finału. Podkreślano, że trwają czynności wyjaśniające okoliczności. Nie jest wykluczone, że zostaną wyciągnięte z tego konsekwencje:

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału „Top Model”. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Pod oświadczeniem pojawiło się mnóstwo wpisów. Wśród nich nie brakuje komentarzy uczestników poprzednich edycji show:

  • O ku*wa — napisał Hubert Gromadzki.
  • Jedyna słuszna decyzja… a dla tych, co mówią, ze to przecież przeszłość i poniósł karę polecam się zastanowić co czuja nadal np. rodzice tej dziewczyny. Przestępca seksualny to przestępca seksualny i nic tego nie zmieni — uważa Daria Dąbrowska.
  • Ale wtopa… — dodała Marta Sędzicka.

Klaudia Moon i Ewa Niespodziana uważają, że miejsce Dominica powinien zająć Mariusz Jakubowski, który z programem pożegnał się po fashion weeku w Grecji (do którego również został przywrócony). Warto wspomnieć, że głos w tej sprawie zabrał też Michał Piróg. Poprosił, by wstrzymać się z osądami.


Dominic D’Angelica - Top Model 9

Dominic D’Angelica - Top Model 9

Dominic D’Angelica - Top Model 9

Dominic D’Angelica - Top Model 9

Dominic D’Angelica - Top Model 9

Dominic D’Angelica - Top Model 9

Dodaj komentarz

  • Dorina pisze:

    Tak prawdę mówiąc w dzisiejszych czasach trudno rozpoznać ile dziewczyny mają lat!! Makijaż, ubiór i zachowanie powodują, że dziewczynki wyglądają na znacznie starsze niż wskazuje metryka!!!!!

  • Gość pisze:

    Wielka szkoda.wspaniały model i przesympatyczny człowiek.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×