Szukaj

Dominic D’Angelica wyrzucony z „Top Model”. Michał Piróg komentuje skandal z uczestnikiem show

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica pomimo tego, że doskonale radził sobie w programie, tuż przed ścisłym finałem został usunięty z show. Wszystko ma związek z jego mroczną przeszłością. Jak sprawę komentuje Michał Piróg?

Już jutro odbędzie się finał 9. edycji programu Top Model. Na kilkanaście godzin przed programem w mediach pojawiły się doniesienia o bardzo mrocznej przeszłości  Dominica D’Angeliki. Aspirujący do wygranej model miał być w przeszłości skazany za „uprawianie seksu z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Sam miał mieć wtedy 22 lata”. O wszystkim napisał portal Pudelek.

D’Angelica miał dostać wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Warunki zawieszenia obejmowały zakaz spożywania alkoholu i przebywania z osobami małoletnimi. Aspirujący model miał ponoć przyznać się do zarzucanych mu czynów, ponieważ nie było go stać na kontynuowanie batalii sądowej — czytamy na portalu.

Po trzech latach Dominic miał złamać zawieszony wyrok i dopuścić się pobicia, za co odwieszono mu karę.

Uczestnik Top Model miał być w 2014 roku ponownie aresztowany wraz ze swoim bratem Stefenem. Bliźniakom postawiono zarzuty pobicia ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała oraz planowania przestępstwa. Dominica skazano podobno na 5 miesięcy więzienia – dodaje portal.

Do tej pory sam zainteresowany nie skomentował całej afery. Zablokował natomiast możliwość komentowania na swoim profilu na Instagramie. Stacja TVN podjęła bardzo radykalne kroki w tej sprawie. W social mediach zamieściła stosowne oświadczenie. Produkcja zdecydowała się na usunięcie Dominica z programu. W finale o główną nagrodę zawalczą Mikołaj Śmieszek, Weronika Kaniewska i Patrycja Sobolewska.

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału „Top Model”. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery – czytamy na Instagramie.

Michał Piróg skomentował aferę z Dominikiem D’Angelicą

Michał Piróg od wielu lat jest prowadzącym program Top Model. To on ma największy kontakt ze wszystkimi uczestnikami show i zna ich najlepiej. Cały czas towarzyszy im za kulisami, odwiedza ich w domu modelek i wspiera w chwilach kryzysu. Nie dziwi więc fakt, że postanowił zabrać głos w sprawie Dominica.

Na swoim Instastory Michał wstawił bardzo wymowną grafikę, której słowa brzmią:

Plotka jest radiostacją diabła. Nie bądź jej Dj-em.

Trudno nie odnieść wrażenia, że zamieszczona przez niego grafika nie odnosi się bezpośrednio do sytuacji związanej z modelem. Również brat Dominica uważa, że informacje, które pojawiły się w sieci, nie są prawdziwe. Twierdzi, że jego bliźniak nigdy nie został skazany. Serwis Vogule Poland już wczoraj opublikował screeny publikacji, które mają być dowodem w sprawie.


Michał Piróg komentuje sprawę Dominica D'Angelico

Michał Piróg komentuje sprawę Dominica D'Angelico

Dominic D'Angelica usunięty z finału Top Model

Dominic D'Angelica usunięty z finału Top Model

Dominic D'Angelica został skazany za gwałt

Dominic D'Angelica został skazany za gwałt

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×