Zarozumiała i nieprzystępna. Marta Wierzbicka tłumaczy, z czego wynika jej zachowanie. Swój problem nazwała „strasznym”

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka ma ogromną trudność w nawiązywaniu nowych relacji. To mocno uprzykrza jej życie. W rozmowie z Żurnalistą wyznała, jak próbuje to zmienić. 

Marta Wierzbicka zadebiutowała na ekranie, mając niespełna 15 lat. Dorastała na oczach widzów w serialu Na wspólnej. Kilka lat później podkładała głos tytułowej postaci w filmie Alicja w Krainie Czarów. Zaliczyła również Taniec z Gwiazdami oraz reality show Azja Express. Gwiazda często podkreśla, że jest bardzo wrażliwa i nieśmiała. Nie przeszkodziło jej to jednak w rozbieranej sesji dla Playboya.

Aktorka w 2017 roku odeszła z serialu Na Wspólnej. Po dwóch latach postanowiła powrócić na plan tasiemca oraz przyjęła propozycję grania w Pierwszej Miłości. Poza tym regularnie występuje na deskach teatru. Jej marzeniem jest to, by reżyserzy w Polsce dostrzegli jej potencjał. Nie ukrywa, że chciałaby występować w poważniejszych produkcjach.

Marta Wierzbicka o trudności w nawiązywaniu relacji

Mimo tego, że na planie spędziła połowę swojego życia, nie ma zaufania do ludzi. Aktorka jest zadeklarowaną introwertyczką, która ma trudności z nawiązywaniem nowych relacji. Najlepiej czuje się w zaciszu domowym oraz wśród najbliższych. Niekiedy jej postawa jest odbierana, jako aroganckiej:

Ludzie odbierają mnie za osobę zarozumiałą i nieprzystępną. To wynika z tego, że ja się wstydzę na pierwszy rzut, więc się nie odzywam. Jestem zamknięta w sobie. Gdzieś tam kreuje sobie fajną rzeczywistość w główce i super mi się żyje – wyznała w podcaście Żurnalisty.

Dodała również, że nie ma umiejętności rozmawiania z nowo poznanymi osobami. Zdradziła, w jaki sposób próbuje poradzić sobie z łatką zarozumiałej i nieprzystępnej:

Nie do końca jestem taką osobą, która jak kogoś pozna to small talk i jakoś leci. Ja mam z tym straszny problem, dlatego też jestem odbierana za osobę zarozumiałą i niedostępną. Skrajność straszna. Dlatego mam Instagram i mam nadzieję, że ludzie dostrzegają, że w głębi jestem szczęśliwym człowiekiem.

Spodziewaliście się, że aktorka z długoletnim stażem może być aż tak nieśmiałą osobą?


Marta Wierzbicka na włoskich wakacjach

Marta Wierzbicka na włoskich wakacjach

Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Marta Wierzbicka pokazała garderobę

Marta Wierzbicka wyjechała na wakacje

Marta Wierzbicka wyjechała na wakacje

Komentarze

  • Gość pisze:

    Mega wychudzony ten szczęśliwy człowiek. Po co tak?

  • Gość pisze:

    Taki live fajne foty ostatnia najlepsza takiego róźowego króliczka albo niebieskiego misia moźna wykąpać pomiziać przytulić i zjesć śniadanie moźna ale minus źe mało mówią a reszta kwestia gustu pamietajcie dźieci w piątek mulan i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×