Szukaj

Michał Piróg poparł Dominica D’Angelica. Uczestniczka Top Model z oburzeniem komentuje: „Jesteś obrzydliwy”

Michał Piróg, Dominic D'Angelica

Michał Piróg, Dominic D'Angelica

Michał Piróg zaapelował, żeby nie podsycać skandalu wokół byłego już finalisty Top Model, Dominica D'Angelica. Jego słowami oburzona jest była uczestniczka show. Jak argumentują swoja ostrą reakcję?

Już w środę odbędzie się finał 9. edycji programu Top Model. Na kilkanaście godzin przed programem wyszedł na jaw skandal. Dominic D’Angelika, uczestnik, który miał powalczyć i tytuł, był w przeszłości skazany za „uprawianie seksu z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Sam miał mieć wtedy 22 lata”. O wszystkim napisał portal Pudelek.

D’Angelica miał dostać wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Warunki zawieszenia obejmowały zakaz spożywania alkoholu i przebywania z osobami małoletnimi. Aspirujący model miał ponoć przyznać się do zarzucanych mu czynów, ponieważ nie było go stać na kontynuowanie batalii sądowej.

Po trzech latach Dominic miał złamać zawieszony wyrok i dopuścić się pobicia, za co odwieszono mu karę. Informacje te wywołały prawdziwą burzę. Model został usunięty z programu, a TVN oświadczył, że zbada sprawę. Komentarz na temat wydarzeń wygłosił między innymi Michał Piróg.

Plotka jest radiostacją diabła. Nie bądź jej Dj-em – napisał na Instastory, próbując hamować nienawistne nastroje.

Jego słowa nie spodobały się jednak byłej uczestniczce Top Model, która zarzuca mu bronienie sprawcy przestępstwa seksualnego.

Była uczestniczka Top Model atakuje Michała Piróga. Dlaczego?

Michał Piróg od początku show jest tym, który ma za zadanie wspierać uczestników. To on jest z nimi najbliżej i często poznaje ich słabości i mocne strony. Kiedy rozpętała się burza wokół Dominica, starał się łagodzić sytuację. Jednak jego zachowawczy komentarz nie spodobał się uczestniczce 7. edycji Top Model Darii Dąbrowskiej. Zarzuciła mu, że jako znany aktywista nie powinien używać tak oględnych słów. Jej reakcja, delikatnie mówiąc, była mocna.

Michale, jesteś obrzydliwy. Kreujesz się w sieci na feministę, na człowieka broniącego kobiet, a teraz robisz coś takiego? Swoim zachowaniem upokarzasz ofiarę, wyrok to nie są domniemania albo plotki! To są fakty. Myślisz, że sędziowie tak łatwo wydaliby wyrok i karę gdyby były wątpliwości, a dowody poszlakowe? Swoim zachowaniem zdradzasz kobiety i pokazujesz, że chodziło ci tylko o fame i bronienie tego co popularne. Najpierw Strajku Kobiet, teraz Dominica – napisała była uczestniczka show.

Internauci bardzo intensywnie komentowali post, więc Michał Piróg wyłączył tę możliwość. Wzburzona Daria nie była jedyną, której nie podobała się zachowawczość zadziornego zwykle Michała.


Daria Dąbrowska komentuje słowa Michała Piróga

Daria Dąbrowska komentuje słowa Michała Piróga

Daria Dąbrowska komentuje słowa Michała Piróga

Daria Dąbrowska komentuje słowa Michała Piróga

Daria Dąbrowska z 7. edycji Top Model

Daria Dąbrowska z 7. edycji Top Model

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×