Szukaj

Danusia Martyniuk znów nie oszczędza byłej synowej. Nic nie dostanie za to, jak ją potraktowała w dniu rozwodu

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk zapowiada sądową batalię o swoją wnuczkę, Laurę. Jak argumentuje swoją decyzję? O co ma żal do Eweliny?

Daniel Martyniuk dwa lata temu poślubił Ewelinę. Nowożeńcy w krótkim czasie poinformowali, że zostaną rodzicami. Kilka miesięcy później na świecie pojawiała się Laura. Chociaż wydawałoby się, że dziecko scementuje ten związek, tak się nie stało. W połowie września Martyniukowie spotkali się na sali rozwodowej. Sąd zakończył ich małżeństwo.

Po rozprawie dawni partnerzy stanęli oko w oko z dziennikarzami. Gdy Ewelina nie była chętna wypowiadać się na temat rozwodu, jej były mąż postanowił powiedzieć kilka słów na ten temat. W swojej wypowiedzi nie oszczędził byłej żony, której zasugerował zdradę.

Danuta Martyniuk chce walczyć o wnuczkę

Chociaż od rozwodu Daniela i Eweliny minął już ponad tydzień, bliscy Martyniuka nadal są nim roztrzęsieni. Jego mama, Danuta, w rozmowie z Na żywo, kolejny raz zabrała głos na ten temat. Mówi, że ma żal do byłej synowej za to, jak potraktowała ją przed sądem. Podkreśla, że właśnie dlatego nic już więcej od niej nie dostanie:

Za to, jak mnie potraktowała pod sądem, to nic ode mnie nie dostanie. Nawet mi „dzień dobry” nie powiedziała. A ja przecież jak córkę ją traktowałam. Co miesiąc przelewałam jej pieniądze, żeby miała. Do ręki pieniądze też jej dawałam. To był mój błąd. Ludzie mi mówią, że byłam za dobra — żali się tygodnikowi Danusia.

Danuta zapewnia, że pomimo napiętych sytuacji w rodzinie, chce utrzymywać kontakt z wnuczką.  Jest gotowa nawet na to, by sąd uregulował tę kwestię:

Do sądu złożyliśmy apelację. Co to jest, by syn miał prawo do widywania córki dwa razy w miesiącu po trzy godziny. On tam jedzie 400 km. My też zamierzamy walczyć o to, by widywać się z Laurą. Weźmiemy świadków z rodziny. Potwierdzą, jak to wyglądało z naszej strony.

Martyniuk dodaje, że z mężem od samego początku byli przeciw ślubowi syna:

Zenek im tłumaczył, że znali się za krótko. Żeby pomieszkali razem, pożyli we dwoje. Nic by się nie stało, ale Ewelina i jej rodzice uparli się na ślub — mówi Danuta Martyniuk.

Matka Daniela w tej samej rozmowie wspomina, że chętnie będzie płacić alimenty tylko na wnuczkę. Jest gotowa zapewnić jej wszystko, co najlepsze:

Pomyśleliśmy nawet, że fundusz małej założymy na przyszłość, żeby miała. Jak ona będzie miała 18 lat, to jej opowiem, jak jej mama potraktowała tatę. Wcale go nie wspierała. Kiedy był w areszcie nawet listu do niego nie wysłała. Mówiła, że go napisała, ale nie wysłała ze względu na pandemię koronawirusa. Gdy wychodził z aresztu, nie było jej przy nim.

Warto dodać, że Ewelina przez bardzo długi czas milczała na temat całej sprawy. Wydała jednak oficjalne oświadczenie, o którym piszemy tutaj.


scena z: Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  „do ręki dawałam „. Danuta to jest materiał do zgłoszenia do urzędu skarbowego. Niezbędna edukacja Danuto.

 • Leila pisze:

  Moze p.Danuta dobrze traktowała kiedys Ewelinę,ale jej syn traktował zonę strasznie,a tesciowa późniejprzy okazji rozwodu,też strasznie.

  • czarek pisze:

   jak się wypowiada pani Danuta to poznać że ze wsi jak zaciąga zamiast kupować błyskotki żonie to powinien Zenuś posłać do szkoły żeby nabrała Danusia okłady .a on też nie lepszy wstyd jeszcze raz wstyd zrobili z siebie pośmiewisko .Za to Ewelina klasa brawo!! !!!!

  • Radek pisze:

   brawo Martyniukowie wiocha wyszła z Was i prostactwo KRÓL ŻENADY!!!!!!!

 • Marcel pisze:

  Syna pani Danuta nie umiała wychować to do wnuczki niech się nie dotyka

 • Moni pisze:

  Ręce opadają jak to się czyta.Nie dziwię się że ten związek się rozpadł hipokryzja Martyniukow jest większa od nich samych

 • pola pisze:

  Telenowela trwa, Ewelina i Daniel jeszcze do siebie wrócą, tak mi się wydaje, teraz to emocje grają główną rolę, ale opadną. Nie krytykuję zachowań obu stron. A Daniel chyba kiedyś zmądrzeje

 • aga pisze:

  Danka i jej syn to osoby chore psychicznie. Absolutnie z tego stanu chorobowego się nie naśmiewam. Tu należy współczuć. Proponuję byłej synowej rozważenie kościelnego unieważnienia małżeństwa. Jak najbardziej choroba psychiczna podchodzi pod to

 • Śmiechu warte pisze:

  Tylko o kasie Pani gada, że dawała, wysyłała, przelewała itd… Po co to wypominać? Powinniście brać przykład z tej dziewczyny i milczeć. A nie robić z siebie pośmiewisko na całą Polskę.

 • JHK pisze:

  Danusi alez oczywiscie ze powinna latac z laurka po wiezieniach i donosic paczki.Masz racje powinna mu rowniez kupowac blanty i pozwolic na romanse.Przeciez Danielek zawsze biedny niewinny i pokrzywdzony.Osmieszacie sie.

 • Jl pisze:

  Przez Twe oczy mnie zaślepiło.

 • Gość pisze:

  Danka ale ty okropna jesteś !

 • Masakra pisze:

  Współczuję tej dziewczynie. Trafiła jej się teściowa z najgorszego snu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×