Szukaj

Daniel Martyniuk zarzuca byłej żonie zdradę. „To małżeństwo musiało się skończyć”. Nie oszczędził też jej mamy

Daniel Martuniuk i Ewelina Martyniuk

Daniel Martuniuk i Ewelina Martyniuk

Daniel Martyniuk w wywiadzie dla Twojego imperium skomentował rozwód z Eweliną. Co zarzuca byłej żonie? Czy coś łączy go z Faustyną? 

Daniel Martyniuk i Ewelina pobrali się dwa lata temu. Urządzili spektakularne wesele, które wzięła pod lupę kolorowa prasa. Analizowano nie tylko listę gości, czy kreację panny młodej, ale także prezenty. Nowożeńcy kilka tygodni później poinformowali, że ich rodzina się powiększy.

Martyniuk i jego żona powitali na świecie córkę, Laurę. Chociaż wydawało się, że dziecko scementuje ich małżeństwo, to zaczęło się rozpadać. Doszło do tego, że syn Zenka i jego wybranka się rozwiedli.

Daniel Martyniuk komentuje rozwód z Eweliną. Co jej zarzuca?

Chociaż Ewelina i jej rodzina niechętnie wypowiadają się na temat całej sytuacji, Martyniukowie są bardziej rozmowni. Danusia, mama Daniela, gdy czekała na syna przed sądem, urządziła sobie pogawędkę z dziennikarzami. Zdradziła m.in. że chętnie sama zaopiekowałaby się wnuczką. Nie oszczędziła przy tym bliskich swojej dawnej synowej.

Także Daniel znalazł chwilę, by porozmawiać z prasą. Udzielił krótkiego wywiadu dla Twojego imperium. Powiedział, że nie wszystko mówi rodzicom, dlatego ci jeszcze niedawno byli przekonani, że to małżeństwo da się uratować. Dodał, że chociaż może jego była żona go kocha, w jego ocenie jej rodzina doprowadziła do rozpadu tego związku:

Moje małżeństwo nie mogło przetrwać, bo Ewelina może i mnie kocha, ale najbardziej jej zależało na kasie i życiu w blasku fleszy. Jej rodzina też jest specyficzna. To właśnie przez nią są wszystkie kłopoty. Ewelina robiła i robi to, co jej każe matka. A moja teściowa — już była teściowa — nigdy nie była mi przychylna. To małżeństwo musiało skończyć się rozwodem.

Martyniuk odniósł się też do plotek, które głoszą, że wrócił do swojej byłej dziewczyny, Faustyny. Potwierdził, że się z nią spotkał, chciał jednak zaczerpnąć porady prawnej. Jego była dziewczyna jest prawniczką:

Byłem u niej w mieszkaniu, wyszedłem na balkon na papierosa, ktoś zrobił mi zdjęcie i afera gotowa. A swoją drogą, co w tym dziwnego, że spotykam się z byłymi dziewczynami? Moja żona też spotykała się ze swoim byłym facetem w trakcie naszego małżeństwa.

Daniel dodał, że sąd przyznał mu widzenia z córką. Nie zamierza z nich rezygnować, bo dziewczynka jest dla niego całym światem.


Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk wyjechał do Włoch

Daniel Martyniuk wyjechał do Włoch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×