Szukaj

Wreszcie! Była żona Martyniuka wydała oficjalne oświadczenie. Sprawy poszły za daleko

Ewelina Martyniuk

Ewelina Martyniuk

Ewelina Martyniuk zabrała głos w sprawie słów, które pod jej adresem kierują był mąż i jego matka, Danusia. Co o tym myśli? Jakie kroki zamierza podjąć? Wydała oficjalne oświadczenie.

Daniel Martyniuk dwa lata temu stanął na ślubnym kobiercu i zalegalizował związek z Eweliną. Krótko po ślubie małżonkowie poinformowali, że ich rodzina się powiększy. Laura przyszła na świat w lutym zeszłego roku, czym dumny tata pochwalił się w sieci. Wrzucił serię zdjęć z córką i umęczoną żoną.

Chociaż wydawałoby się, że maleństwo pozytywnie wpłynie na związek Martyniuków, tak się nie stało. Ewelina i Daniel schodzili i rozchodzili się, by ostatecznie we wrześniu stanąć na sali rozwodowej. Sąd rozwiązał to małżeństwo, a gdy dawni partnerzy wyszli z sali rozpraw, stanęli oko w oko z dziennikarzami.

Ewelina wybrała strategię milczenia. Z kolei jej były mąż oraz mama, Danusia, postanowili porozmawiać z prasą. Żona króla disco-polo powiedziała, że od początku była przeciwna ślubowi syna:

Nie chciałam tego wesela, ale oni ze wsi „musi być wesele, bo co ludzie z wioski powiedzą”. Ona prowokowała Daniela, jak była w Białymstoku, to ciągle z mamusią na telefonie. Mamusia nawet w dniu poprawin przyniosła Danielowi koszulę jej męża, żeby tą założył, a nie tą, co on chciał. Afery z byle czego – powiedziała Danuta przed kamerami „Faktu”.

Ewelina Martyniuk odpowiada na zaczepki Martyniuków. Pokazała klasę

Ewelina bardzo długo nie wypowiadała się na temat całej sytuacji. Wreszcie wydała oświadczenie, w którym podziękowała za słowa wsparcia, a także poprosiła o uszanowanie prywatności. Podkreśliła, że nie zamierza udzielać wywiadów, ani wypowiadać się na temat Martyniuków:

Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za liczne słowa wsparcia, które otrzymuję każdego dnia. Chciałabym prosić jednak o uszanowanie prywatności mojej całej rodziny. Nie będę udzielać wywiadów ani odnosić się do publikacji prasowych, komentować ich, a tym bardziej oceniać postępowanie mojego byłego męża Daniela Martyniuka i jego rodziny — czytamy w komunikacie prasowym.

Dodała, że każdy ma własne sumienie i żyje według określonych wartości. Wszystko ma jednak swoje granice:

Każdy ma własne sumienie i żyje według wartości, które uważa za słuszne. Należy jednak pamiętać, że wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne. Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny w cywilizowany sposób wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne.

Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za liczne słowa wsparcia, które otrzymuję każdego dnia. Chciałabym prosić…

Opublikowany przez Ewelinę Eweliną Wtorek, 29 września 2020

Myślicie, że Ewelina Martyniuk doczeka się odpowiedzi byłego męża?


Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch

Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×