Andrzej Piaseczny już wie, czy będzie jurorem w „The Voice Senior”. Oficjalnie zabrał głos i uciął spekulacje

Andrzej Piaseczny będzie jurorem w The Voice Senior

Andrzej Piaseczny będzie jurorem w The Voice Senior

Andrzej Piaseczny nie ma wątpliwości co do tego, czy pojawi się w kolejnej części programu TVP The Voice Senior. Co powiedział w wywiadzie?

Programy The Voice of Poland The Voice Senior w krótkim czasie stały się najlepiej oglądanymi formatami, które zostały wyemitowane na antenie Telewizji Polskiej. Każdy odcinek śledzi prawie 2 miliony Polaków, którzy trzymają kciuki za swoich faworytów. W dwóch edycjach drugiego show jurorem był Andrzej Piaseczny, który idealnie sprawdził się jako trener seniorów. Uczestnicy go uwielbiali nie mniej niż widzowie.

Czy jednak Telewizja Polska zaprosi go do 3 części programu? Sam Piasek nie ma wątpliwości.

Andrzej Piaseczny wróci jako juror The Voice Senior?

Przypomnijmy, że na początku stycznia Piaseczny świętował 50. urodziny, a imprezę na Instagramie relacjonował Nergal. Do sieci trafił wulgarny toast wygłoszony przez jubilata, wybuchł skandal, którego następstwem stało się oficjalne oświadczenie TVP, w którym mogliśmy przeczytać, że stacja nie akceptuje takich gorszących zachowań.

Z kolei kilka dni temu Andrzej, podczas promocji swojej nowej płyty, przyznał się, że jest gejem. Czy jest jeszcze szansa, że  zobaczymy go w The Voice? W wywiadzie z Gazetą Wyborczą Piasek mówił:

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, jaka telewizja pokazuje »The Voice Senior«. Nie wiem, czy odpowiedź, że nie jestem Danutą Holecką i nie czytam »Wiadomości« jest dla ciebie satysfakcjonująca. Może to rzeczywiście nie wystarczy, może powinienem obrazić się na TVP, bo mam poglądy zupełnie inne od tych, które się tam głosi. Ale znowu: nigdy ich nie ukrywałem.

Do tej pory Telewizja Polska nie ogłosiła oficjalnej decyzji o rezygnacji z Andrzeja Piasecznego jako jurora The Voice Senior, ale wokalista uważa, że jego przygoda z programem się zakończyła.

Nie sądzę, żebym pozostał w jury »The Voice Senior«. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy – mówił w wywiadzie.

Mimo że Piasek nie ma wątpliwości, że w programie już się nie pojawi, podkreślił:

Ale nie przestanę głośno mówić, że »The Voice Senior« to zajebisty program, w którym uczestniczyłem z wyjątkową przyjemnością. Cóż, czas biegnie, nic nie jest nam dane na zawsze. Nie mam pretensji do siebie ani nie będę miał do tego, kto podejmie ostateczną decyzję.

Czekamy na ogłoszenie składy trenerskiego. Może jednak TVP zrobi niespodziankę fanom i ponownie zaprosi Piasecznego?


Gala French Touch Andrzej Piasek Piaseczny

Gala French Touch Andrzej Piasek Piaseczny

Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny

Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×