Eurowizja 2016: Poznaliśmy skład polskiego jury. Wśród ekspertów zasiądzie znana piosenkarka

Skład polskiego jury na Eurowizji 2016

Skład polskiego jury na Eurowizji 2016

Fani Eurowizji mogą powoli kończyć odliczanie do ich ulubionego okresu w każdym roku. Już jutro w Sztokholmie rozpoczną się pierwsze próby do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Emocji nie zabraknie na pewno, ponieważ każdy dzień przygotowań będzie można podglądać na stronach poświęconych temu wydarzeniu. Jak poradzi sobie Michał Szpak? Bukmacherzy obstawiają, że bardzo dobrze!

Zobacz: Eurowizja 2016: Polska dawno nie było tak wysoko w notowaniach bukmacherów! Michał Szpak z coraz większą szansą na wygraną

O zwycięstwie w konkursie jak co roku zdecydują głosy telewidzów i jurorów. Polski skład komisji eksperckiej poznaliśmy wczoraj. Znaleźli się w niej: Monika Kuszyńska (wokalistka, reprezentantka Polski 2015), Marcin Kusy (dziennikarz Polskiego Radia, Jacek Kęcik (reżyser), i Piotr Mikołajczak (producent telewizyjny) oraz członek OGAE Polska – Stowarzyszenia Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji.

To w ich rękach będzie spoczywał w tym roku ciężar odpowiedzialności. Mamy nadzieję, że nasi faworyci okażą się także ulubieńcami jury 😉 Wszystko okaże się już za 2 tygodnie!

Zobacz też: Kto według Polaków wygra Eurowizję 2016?

Edyta Górniak i Monika Kuszyńska na koncercie w Płocku (Fot. ONS)

Monika Kuszyńska członkiem polskiego jury na Eurowizji 2016

Monika Kuszyńska

Monika Kuszyńska oceni uczestników Eurowizji 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×