Najpierw prysznic z Dagmarą, a teraz TO. Nowy partner Kaźmierskiej rozbraja szczerością na profilu jej syna. Conan nie pozostał obojętny

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski, Marian Nawrocki

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski, Marian Nawrocki

Dagmara Kaźmierska ma nowego partnera. Jak wyglądają jego relacje z Conanem? Właśnie się o tym przekonaliśmy. Cała Polska może zobaczyć, co o sobie myślą.

Dagmara Kaźmierska weszła szturmem do show-biznesu jako największa gwiazda Królowych życia. Widzowie przez lata oglądali jej przygody na ekranie TTV. Jednym z bohaterów formatu był jej syn, Conan. Jego ojcem jest Paweł Kaźmierski, o którym niewiele wiadomo. Związek Dagmary i jej męża nie przetrwał próby czasu.

Przez ostatnie dni internet żyje nowym związkiem „królowej życia”. Świeżo upieczony partner gwiazdy, Marian Nawrocki, jako pierwszy wrzucił do sieci wspólne zdjęcia u boku partnerki. Na jednym z nich widać ich chwilę przed pocałunkiem.

I love my… (i tu pojawiają się emotikonki serca) – mężczyzna napisał w komentarzu.

Kaźmierska poszła o krok dalej i zamieściła na Instastory serię krótkich filmów, na których widać chwile, gdy Marian wciera jej we włosy szampon. Ich wspólną kąpiel zrelacjonowaliśmy wczoraj. Tego samego dnia czytelnicy zwrócili naszą uwagę na życie prywatne wybranka Dagmary. Część z nich spekuluje, że wcześniej był w związku z mężczyzną.

Conan Kaźmierski otrzymał morze komplementów od wybranka mamy

Jeszcze w tym tygodniu syn „królowej” pochwalił się na Instagramie zdjęciem, na którym widać go w księgarni, gdy akurat przygląda się książce matki – Prawdziwa historia Królowej życia.

Duma mnie rozpiera… Teraz jak i za każdym razem, gdy autorka udowadnia każdemu jak Wielka jest – napisał w komentarzu do materiału.

Mama zareagowała na komplement. Skwitowała go:

Moje Syny najdroższe na Świecie. To ja jestem NAJDUMNIEJSZĄ MAMĄ NA ŚWIECIE. Każdego dnia dziękuję Opatrzności, że Cię mam.

Na zamieszczanie własnego wpisu zdecydował się również Marian. Pozwolił sobie na czułe słowa, które świadczą o tym, że traktuje Conana jak własnego syna.

To Ty jesteś naszą dumą Conanku. W świecie, w którym możesz być każdym, jesteś Sobą – napisał w imieniu swoim i Dagmary.

Młody mężczyzna odwdzięczył się partnerowi mamy i zostawił serduszko przy jego komentarzu.

To się dopiero nazywa wzorowa patchworkowa rodzina!


Marian zwrócił się do Conana

Marian zwrócił się do Conana

Dagmara Kaźmierska dodała filmy spod prysznica

Dagmara Kaźmierska dodała filmy spod prysznica

Dagmara Kaźmierska dodała filmy spod prysznica

Dagmara Kaźmierska dodała filmy spod prysznica

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×