Szukaj

Takie prezenty dostaje się w Hollywood! Jennifer Lopez od seksownego kochanka otrzymała… Aż nam odebrało mowę z wrażenia!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Dwa dni temu Jennifer Lopez skończyła 50 lat. Wiele osób nadal nie jest w stanie uwierzyć, że artystka urodziła się aż pół wieku temu. Z okazji urodzin zorganizowała więc huczną imprezę i dostała horrendalnie drogi samochód! Od kogo? Zaskoczenia nie będzie...

Jennifer Lopez to jedna nie tylko z najpopularniejszych piosenkarek na świecie, ale i najseksowniejszych! Nie raz wygrywała w konkursach na największa seksbombę show-biznesu. Nie działo się to bez powodu. Gwiazda ma 50 lat, a wygląda jak 30-latka! Każda kobieta zazdrości jej już nie tylko sławy i pieniędzy, ale także sylwetki. Lopez od lat ćwiczy na siłowni i biega w każdej wolnej chwili. Ponadto przygotowując się do tras koncertowych zawsze spędza kilkadziesiąt godzin na sali treningowej, ćwicząc choreografię ze swoimi tancerzami.

Dwa dni temu przekroczyła magiczną liczbę. Lopez skończyła 50 lat i nie mogło obyć się bez hucznego przyjęcia. Jennifer zaprosiła na nie mnóstwo gości, licząc zapewne nie tylko na liczne prezenty, ale i wiele pamiątek z tego wieczoru w postaci filmików. Choć to ona była największą atrakcją wieczoru, jeden z prezentów również zwracał szczególną uwagę. Piosenkarka dostała bowiem najnowsze porsche 911 GT3! Warte pół miliona „autko” sprawił jej ukochany, Alex Rodriguez. I choć artystka wypiła symboliczną lampkę szampana, musiała wsiąść za kierownicę i odpalić czerwone cacko!

Złościli już zaczęli komentować drogi prezent jako próbę przeproszenia. Alex miał bowiem zdradzić narzeczoną z modelką Playboya. I choć doniesienia zostały zdementowane, bliscy znajomi mężczyzny, znając jego możliwości, nie do końca wierzą w jego tłumaczenia. Tak czy inaczej, Lopez może cieszyć się nową furą i rozpędzać się nawet do 300 km/h! Mamy też nadzieję, że u boku biznesmena ułoży sobie życie i zbliżający się ślub będzie tym ostatnim.

Wszystkiego co najlepsze, Jen!

Zobacz: Gorąca jak wulkan Jennifer Lopez skończyła 50 lat! Z tej okazji wybraliśmy jej najseksowniejsze zdjęcia! Przy piątym wymiękniecie, ale to ostatnie jest największą petardą!

Zobacz: Świat długo nie zapomni 50 urodzin Jennifer Lopez! Szykuje się impreza roku!

Zobacz: Młodsza siostra Jennifer Lopez to prawdziwa petarda! Linda wygląda jak Top Model! Która piękniejsza?


Porsche 911 GT3 – nowy samochód Jennifer Lopez

Porsche 911 GT3 – nowy samochód Jennifer Lopez

Ashanti na urodzinach JLo

Ashanti na urodzinach JLo

Jennifer Lopez - urodziny

Jennifer Lopez - urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×