Szukaj

BrzydUla olśni wyglądem po metamorfozie! Są już oficjalne zdjęcia. Widzowie padną z wrażenia

Przemiana BrzydUli

Przemiana BrzydUli

Ula Cieplak jest główną bohaterką serialu Brzydula 2. Zaniedbana matka trójki dzieci pożegnała się z dodatkowymi kilogramami i pokazała w nowej odsłonie. Jak wygląda po metamorfozie postać grana przez Julię Kamińską?

Serial BrzydUla pojawił się pierwszy raz na antenie ponad dekadę temu. Z miejsca stał się wielkim hitem i zgromadził przed telewizorami mnóstwo fanów, którzy z zapartym tchem czekali na kolejne odsłony przygód głównej bohaterki. Na pozór nieatrakcyjna Ula Cieplak, która nie była ani zbyt modna, ani zadbana zyskała sympatię widzów. Dzięki swojej dobroci skradła serca sympatyków tej produkcji. W każdym odcinku pierwszej serii zmieniała się bardzo powoli, by pod koniec produkcji zdobyć upragnioną miłość i pokazać swoje nowe atrakcyjne oblicze.

Po zakończeniu emisji w stacji TVN 7 cały czas pojawiały się powtórki premierowych odcinków, ponieważ widzowie byli bardzo stęsknieni za bohaterami serialu i zabawnymi, oraz wzruszającymi perypetiami głównej bohaterki. Przez długi czas spekulowano na temat tego, czy produkcja zdecyduje się wznowić pracę nad wielkim hitem i wypuścić na ekran dalsze losy Cieplak i jej przyjaciół. Wreszcie po 10 latach wszystko stało się faktem.

BrzydUla 2 w nowej odsłonie. Ula Cieplak przeszła ogromną przemianę

W najnowszej jesiennej ramówce znowu pojawił się serial BrzydUla 2. Ula Cieplak wróciła na ekrany, jako niekoniecznie szczęśliwa żona Marka Dobrzańskiego i matka trójki dzieci. Sporo jej się przytyło, a opieka nad maluchami całkowicie zawładnęła jej czasem. Zrezygnowała z kariery, by poświęcić się macierzyństwu, a przy okazji nieźle się zaniedbała. Wcielającą się w główną postać aktorkę, Julię Kamińską po charakteryzacji było wręcz ciężko rozpoznać.

Okazuje się, że scenarzyści na koniec sezonu przewidzieli wielką przemianę głównej bohaterki. Pierwszymi kadrami pięknej Uli podzielili się oni na instagramowym profilu serialu. Widzimy, że jest szczupła, świetnie ubrana i ma zupełnie nową fryzurę.

Ula po przemianie – zdradzono pod zdjęciami.

Fani od razu ruszyli z komplementami i wyznali, że nie mogą się doczekać na reakcję jej serialowego męża Marka, w którego postać wciela się Filip Bobek. My również jesteśmy ciekawi, jak teraz potoczą się losy pięknej Uli.


Ula Cieplak po przemianie

Ula Cieplak po przemianie

Ula Cieplak po przemianie

Ula Cieplak po przemianie

Ula Cieplak po przemianie

Ula Cieplak po przemianie

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Kompletny kicz

  • Iwa pisze:

    Pierwsza seria była świeża,lekka,ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi/Socha,Braciak,Włodarczyk/,kipiąca cudownym humorem. Obecna seria jakaś taka ciężka,wymuszona,bez lekkości i humoru.Nawet postać Wioletty i jej słabe powiedzenia nie bawią.Nie udało się.

  • Gość pisze:

    Niestety film kiepski. Naciągane wątki. Głupie postacie np. siostra wioletty… Nie to już nie to co dawniej.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×