„BrzydUla” wraca. Znamy już wszystkie szczegóły. To musi być hit

BrzydUla 2: ile odcinków powstanie?

BrzydUla 2: ile odcinków powstanie?

BrzydUla wraca na ekrany telewizorów. Serial zagości na antenie TVN-u. Ile odcinków zostanie wyemitowanych? O czym będą opowiadać?

BrzydUla przed laty była jednym z chętniej oglądanych seriali, którego emisja zakończyła się w 2009 r. Po ponad dziesięcioletniej przerwie wróci na ekrany.

Prace nad nowymi odcinkami trwają. W obsadzie pojawi się większość dobrze znanej i lubianej ekipy. Wśród niej jest m.in. Małgorzata Socha, która wcieli się w postać Violetty Kubasińskiej. Aktorka zdradziła, że prace na planie miały ruszyć w kwietniu, przez obostrzenia przesunięto je na czerwiec:

Mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać „BrzydUlę”. Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków.

BrzydUla 2: Ile powstanie odcinków i gdzie zostaną wyemitowane?

O tym, że BrzydUla wraca, mówi się od dawna. Wiadomo, że serial zostanie wyemitowany na antenie TVN-u, co potwierdził zastępca dyrektora programowego, Bogdan Czaja. W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl wyjawił, o czym będzie opowiadać nadchodząca seria:

To już nie będzie opowieść o mało pewnej siebie dziewczynie, tylko dorosłej kobiecie, która jest na innym etapie życia. A wraz z nią bohaterowie, których 10 lat temu pokochali Polacy.

Portal podaje, że nowy sezon będzie składać się ze stu osiemdziesięciu odcinków. Zostaną wyemitowane zarówno na antenie TVN-u, jak i na platformie player.pl. Czy po zakończeniu sezonu, powstaną kolejne? Czaja powiedział, że nie jest to wykluczone, nie ma co jednak liczyć, że będzie ciągnąć się w nieskończoność:

Nie wykluczamy ewentualnej kontynuacji, ale to nie jest projekt, który można ciągnąć w nieskończoność, tak jak np. Na Wspólnej.

Czekacie na nowe odcinki?

Zobacz także: Tak wygląda BrzydUla w drugiej części serialu! Są pierwsze zdjęcia oszpeconej Julii Kamińskiej


Maja Hirsch w serialu BrzydUla

Maja Hirsch w serialu BrzydUla

Maja Hirsch w serialu BrzydUla

Maja Hirsch w serialu BrzydUla

Małgorzata Socha i Julia Kamińska - Brzydula

Małgorzata Socha i Julia Kamińska - Brzydula

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×