Ukochana babcia Barona zamieszkała w domu opieki. To aktorka znana z seriali i kinowych hitów. Ale jest do niej podobny

Baron

Baron

Tabloid poinformował dzisiaj, że ukochana babcia Barona trafiła do domu opieki. Okazuje się, że jest nią znana aktorka, która zagrała w popularnych serialach i kinowych hitach. 

Aleksander Baron karierę w show-biznesie zaczął lata temu. Muzyk od samego początku związany jest z zespołem Afromental, który podbił serca słuchaczy. Zdecydowanie lepiej dał się poznać fanom w momencie, gdy został jednym z trenerów w The Voice of Poland. Swój słynny czerwony fotel dzieli tam z kolegą z formacji, czyli Tomsonem. Panowie są już weteranami show, a przez rozgłos, który dzięki temu zdobyli, fani interesują się nie tylko ich życiem zawodowym, ale także prywatnym.

Baron sprowadził na siebie uwagę mediów także za sprawą głośnych związków ze znanymi kobietami z branży. Jego serce zabiło mocniej między innymi dla Aleksandry Szwed, czy Julii Wieniawy. Romanse te nie przetrwały próby czasu. Najgłośniej komentowana była jego relacja z Blanką Lipińską. Zakochani nie stronili od pokazywania tego, co ich łączy w sieci, a nagłe rozstanie było szokiem dla fanów. Obecnie jest chłopakiem Sandry Kubickiej.

Babcia Barona trafiła do domu opieki. Jest znaną aktorką

Baron i Sandra Kubicka na samym początku starali się nie afiszować ze swoim związkiem. Para przez jakiś czas trzymała się z dala od mediów i kolorowej prasy. Z czasem zdecydowali się ujawnić, co ich łączy. Teraz nie mają problemu z tym, by pokazywać się razem na oficjalnych wydarzeniach i nie szczędzą w sieci wspólnych zdjęć, nawet tych bardzo pikantnych. Chociaż o związku muzyka i modelki wiadomo dużo, to niewielu fanów do tej pory kojarzyło jego babcię. Okazuje się, że jest ona znaną aktorką.

Marlena Milwiw to artystka, która przez wiele dekad związana była z teatrem. Widzowie mogli ją zobaczyć także w takich serialach jak: Świat według Kiepskich, Pierwsza Miłość, czy kultowej komedii Och, Karol. Kobieta ma już 91 lat i postanowiła zamieszkać w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. O wszystkim można przeczytać w Super Expressie.

Pani Marlena ostatnio zamieszkała w naszym domu. To bardzo miła kobieta, która grała w wielu serialach oraz teatrach – wyznała jedna z mieszkanek.

Okazuje się, że o swojej babci nie zapomina oczywiście Baron, który odwiedza ją tam tak często, jak tylko jest to możliwe.

Pan Baron często odwiedza swoją babcię. To lubiany muzyk – zdradził informator tabloidu.

W jednym z wywiadów muzyk zdradził, że jego ukochana babcia pochodzi ze Lwowa i bardzo mu kibicuje w karierze. Przypomnijmy, że w Skolimowie jesień życia postanowili spędzić także: Jerzy Połomski, czy Zofia Kucówna.

W galerii znajdziecie zdjęcia pani Marleny. Trzeba przyznać, że Baron jest bardzo podobny do swojej babci.


Marlena Milwiw - babcia Barona

Marlena Milwiw - babcia Barona

Marlena Milwiw - babcia Barona

Marlena Milwiw - babcia Barona

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Komentarze

 • Salcia pisze:

  Skrobać bachory z życia korzystać bo i tak do domu starców cię oddają

  • Tom-edin pisze:

   Zalosny komentarz. Kazdy sie starzeje. W Anglii wiekszosc ludzi starszych zyje w domach starcow i nikt nie robi wielkiego halo.

 • Gość pisze:

  Do emerytka .Tak się mówi ze bym chciała na starość do domu opieki ,a jakby nadszedł ten czas i walizki spakowane to nie jestem pewna czy tak ochoczo podreptałabyś do tego domu przpełnionego starymi ludzmi nie zawsze świadomych miejsca w jakim się znajdują.Smutne to bardzo że najbliższa rodzina oddaje staruszków w takie miejsce.Jeżeli ktoś nie ma rodziny to rozumiem.

 • Gość pisze:

  Serio???!!!! W artykule więcej napisano o wnuku, aniżeli o jego babci, której artykuł dotyczy……

 • Gość pisze:

  Nie no…. Brawo!!! Większość artykułu jest o podbojach miłosnych Barona, a powinien być w całości poświęcony jego babci… A o babci mamy tylko maleńki fragment…. Świetnie naprawdę….

 • Gośćkobieta pisze:

  Serce i sumienie i pomysł ze i ty tam będziesz osadzony.LUDZI JUZ BRAK

 • GośćAlicja pisze:

  Tylko nie ten ropuch wstrętny 🐸

 • Lusia pisze:

  To decyzja babci…

 • Gość pisze:

  Przykre gdy na starość nie ma miejsca przy rodzinie.

  • tlp pisze:

   To nie jest takie oczywiste… Wyobraż sobie za bardzo intensywnie pracujesz ty, mąż. Po pracy jakieś zakupy, odebranie dzieci z zajęć i jesteście wszyscy razem dopiero wieczorem w domu. Taka osoba cały dzień jest sama. Samotna, nie ma z kim porozmawiać. Jeśli w Polsce byłyby takie domy opieki jak zagranicą to Ci ludzie maja towarzstwo w swoim wieku, opiekę, animatora który wymysla im rozrywki, podane posiłki i bezpieczeństwo. to juz nie te czasy gdzie w domu na wsi siedziały 3 pokolenia i jeden zajmował sie drugim. Często rodzice i dzieci żyja w innych miastach…

  • Gość pisze:

   Ma tam opiekę, lekarzy i pielęgniarki 24/24, więc zdecydowanie lepsze warunki niż w domu gdzie pewnie większość chodzi do pracy i nie byliby w stanie zapewnić takiej opieki.

  • Gość pisze:

   Proponuję gościowi obejrzeć film „Ojciec”. Widocznie gość nigdy nie był w takiej sytuacji. Życzę żeby gość nigdy tego nie doświadczył

  • Emerytka pisze:

   A ja bym chciała isc do dobrego domu opieki. Nie chcę być ciężarem dla moich dzieci

  • Ewa pisze:

   To sa bardzo trudne decyzje nie nalezy zabierać glosu jeżeli nie miało sie takich dylematow , np opieka nad osobą z choroba alzheimera . Życzę zeby gość nigdy nie musiał dokonywać takich wyborów

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×