Serią gorących zdjęć z wakacji Sandra Kubicka i Baron pozdrawiają fanów. Miłość kwitnie, a kadry kipią namiętnością

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron wybrali się na romantyczne wakacje. Zdjęciami podzielili się z fanami. Miłość kwitnie, a oni nie szczędzą sobie czułości.

Sandra Kubicka Baron początkowo nie afiszowali się ze swoimi uczuciami i ukrywali związek, ale po czasie zaczęli dzielić się swoim szczęściem z fanami. Obecnie uchodzą za jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie i nie szczędzą fanom zdjęć i relacji na Instagarmie. Wiadomo, że ich relacja jest już na tyle poważna, że zdecydowali się nawet razem zamieszkać.

Baron i Kubicka zdążyli także zadebiutować razem na salonach. Sandra wspierała ukochanego podczas finału The Voice of Poland, a on kibicuje jej w działalności zawodowej. Jest pod wrażeniem przedsiębiorczości swojej wybranki, która także pomogła mu w rozkręceniu jego autorskiej marki odzieżowej YouRock. Mało tego, kilka tygodni temu ogłosili, że wzięli ślub biznesowy.

Okazuje się, że modelka i jej partner postanowili otworzyć wspólny biznes. Firma nosi imię modelki, która nie tylko nazwała projekt ślubem biznesowym, ale także pisze o sobie Happy wife, czyli szczęśliwa żona. Ich relacja jest coraz głębsza na każdej płaszczyźnie.

Wzięliśmy „ślub biznesowy” i otworzyliśmy wspólna firmę @sandraschoices_pl Nazwa ma moje imię bo wiadomo HAPPY WIFE, HAPPY LIFE ale podział obowiązków jest taki sam! z miłości do środowiska i naszego zdrowia. Marki ekologiczne z całego świata w jednym miejscu – napisała modelka.

Zakochani nie szczędzą swoim fanom wspólnych kadrów, tym razem pokazali całą serię fotek z wakacji.

Sandra Kubicka i Baron na romantycznych zdjęciach

Mimo że było wielu sceptyków, którzy nie wróżyli relacji Barona i Kubickiej przyszłości, ta ma się dobrze. Uczucie między muzykiem i modelką kwitnie, a wspólne biznesy idą im świetnie. Obecnie przebywają na wakacjach w Hiszpanii i dzielą się z fanami romantycznymi kadrami.

Nieważne jakie miejsca zwiedzasz, ważne z kim @sandrakubicka
Zakochaliśmy się w Majorce i tak – napisał Baron.

Na zdjęciach widać, że ciągle między nimi iskrzy i bardzo dobrze im razem. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Sandra Kubicka i Baron na Majorce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×