HIT! Ledwo pogoniła jednego partnera, a już jest zaręczona! Kim jest wybranek ślicznej Ariany Grande?

Ariana Grande zaręczyła się

Ariana Grande zaręczyła się

Ariana Grande zaręczyła się

Czy Ariana Grande już wkrótce powie sakramentalne „tak”? Prawdopodobnie, zwłaszcza że niedawno rzekomo się zaręczyła. Z takimi rewelacjami przychodzą zagraniczne media.

Wybrankiem piosenkarki jest Pete Davidson. Ten amerykański aktor i komik znany jest głównie jako członek ekipy Saturday Night Live. Grande z Davidsonem spotykają się od miesiąca. Jak informuje magazyn People chemia między artystami jest bardzo silna.

Tych dwoje ludzi szybko się w sobie zakochało, uszczęśliwiają się nawzajem. Oboje zaczęli mówić o tym w zeszły weekend. To nic, co można by ukrywać.

Nic dziwnego skoro miłość tę widać gołym okiem. Niedawno Ariana i Pete pojawili się razem podczas imprezy Kanye West’a i Kid Cudi Kids See Ghostslistening. Zostali zauważeni jak czule przytulali się tuż przy ognisku.

Skąd pomysł na to, że para się zaręczyła? Przez aktualizację statusu na portalu społecznościowym. 30 maja para wstawiła również w social mediach zdjęcie z motywem z Harry’ego Pottera.

Komnata tajemnic została otwarta

Widać, że piosenkarka niezbyt długo rozpaczała po rozstaniu z Macem Millerem! Oczywiście gratulujemy i życzymy jej szczęścia!

Królowa jest tylko jedna! Oto najpopularniejsza na świecie gwiazda Instagrama! Zostawiła wszystkich daleko w tyle! [RANKING]

MTV EMA 2017: Zwycięzcy

Śliczna córka Beaty Kozidrak wychodzi za mąż! Dostanie od gwiazdy prezent za 60 tysięcy złych

 

 


Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Ariana Grande zaręczona

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×