Fabijański jest zdegustowany zaangażowaniem gwiazd w pomoc uchodźcom. Apeluje, żeby zaprzestali swoich działań. „Sorry, musiałem”

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański postanowił skomentować zaangażowanie gwiazd w sprawę migrantów koczujących w lasach na granicy polsko-białoruskiej. Nie obyło się bez mocnych słów.

Sebastian Fabijański zadebiutował na szklanym ekranie 12 lat temu rolą Majkela w serialu Plebania. Od tamtego momentu jego kariera nabrała rozpędu. Zagrał w wielu produkcjach, jednak to dzięki filmom Patryka Vegi zdobył największą popularność.

Aktor ma wiele ukrytych talentów. W 2020 roku postanowił zająć się również muzyką. Wydał album Prymityw, który był szeroko komentowany w mediach. W tym samym roku został również ojcem. Wraz z Maffashion powitał na świecie synka, Bastiana. Jego partnerka długo ukrywała fakt, że jest w ciąży. Dopiero w sierpniu ubiegłego roku zamieściła pierwsze kadry, na których pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Fabijański ma wielu fanów, jednak w przeciwieństwie do swoich kolegów z branży, rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Zdarza mu się jednak zrobić wyjątek.

Sebastian Fabijański o publikacjach gwiazd ws. migrantów

Sebastian oprócz tego, że jest pełnoetatowym tatą, cały czas skupia się na swojej karierze. Oprócz tego, że angażuje się w nowe projekty oraz tworzy nowe single, udziela również wywiadów. Z uwagi na to, że rzadko wypowiada się na swój temat, niewiele o nim wiadomo. Ostatnio jednak pokazał, że potrafi być również niezwykle impulsywny. Podczas rozmowy z Youtuberem Maciejem Dąbrowskim dał się ponieść emocjom. Na nagraniu widać, jak podchodzi do prowadzącego i go uderza. Oczywiście był to jedynie element satyry, nie mniej jednak widzowie byli zaskoczeni tak ostrą reakcją gwiazdy.

Tym razem jednak Sebastian zdenerwował się nie na żarty. W ostatnim czasie wiele gwiazd bardzo zaangażowało się w pomoc migrantom koczującym w lesie na granicy polsko-białoruskiej, toteż w mediach społecznościowych regularnie ukazują się ich publikacje na ten temat. To nie spodobało się aktorowi, który postanowił dosadnie skomentować ich zachowanie.

W trakcie mistrzostw świata mamy 40 milionów selekcjonerów. Dziś mamy 40 milionów polityków i tak jak oni na co dzień obrzucamy się g*wnem z przygranicznych pól – napisał na pierwszym slajdzie.

Przeprosił swoich obserwatorów za tak ostry komentarz i kontynuował swój wywód.

Sory, musiałem. Dlaczego to piszę? Bo już dawno nie chodzi o tych ludzi na granicy – zauważył.

Aktor wytknął kolegom z branży, że znaleźli kolejny sposób na to, jak walić z rządzącą partią. W innym wypadku większość ich wpisów w ogóle nie ukazałaby się w mediach społecznościowych. Użył przy tym mocnego porównania.

Znaleźliśmy sobie kolejny pretekst do walki z obozem rządzącym. Przestańmy, bo to nas (ponoć artystów) upokarza i robi z nas ujadające jorki, które szczekają, „broniąc” swoich drogich willi. Wyłączając kontekst polityczny, mogłoby się okazać, że 3/4 tych postów/komentarzy/wypowiedzi by nigdy nie powstało.

Mężczyzna zaznaczył również, że nie wypowiada się ze względu na swoje poglądy polityczne.

PS Nie jestem wyborcą PiS-u. Jestem zmęczonym obywatelem RP, który ledwo co otworzył oczy, a już słyszy zewsząd dochodzący pisk i wrzask.

Swój wywód podsumował niezwykle dosadnie, a przy tym zaapelował do panów oglądających jego Instastory.

Po prostu nie drapmy się po nie swoich jajkach. Przy okazji przypominam o tym, żeby badać jajka.

Myślicie, że publikacja Fabijańskiego może coś zmienić?


Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański znika z Instagrama

Sebastian Fabijański znika z Instagrama

Komentarze

 • Matka trzech synów. pisze:

  Wy wulgarne gwiazdeczki. Macie czym się dzielić to pomóżcie rodakom . Mało jest wśród was ludzi biednych, chorych i bezdomnych? Jeśli chcecie w ten sposób zaistnieć to wstyd mi za was. Chcecie pomagać to pomagajcie przede wszystkim swoim i nie plując na ludzi którzy bronią waszych dup. Wyślijcie tam swoich mężów lub synów a ja będę ich wyzywać od morderców. Co wy na to?

 • Dorota pisze:

  Po pierwsze to nie są uchodźcy ( uchodźca to osoba, która zbiega do sąsiedniego państwa ponieważ w jego ojczyźnie jest wojna) zostali przywiezieni na tereny przygraniczne Polski samolotami m.in. z Turcji. Co najwyżej mogą być imigrantami. Skoro władze Białorusi zezwoliły na ich wstęp na teren swojego kraju to dlaczego oczekują teraz aby Polska ich przyjęła, przecież niemamy takiego obowiązku. Po drugie jeżeli ktoś z tych imigrantów naprawdę jest uciemiężony wojną w ojczyźnie to może złożyć wniosek o azyl, tylko do tego potrzebne są dokumenty. I tutaj trzecia kwestia. Skoro nie posiadają dokumentów to niewiadomo tak naprawdę kim są i skąd pochodzą, a tym samym czy taki azyl im się należy. Zastanawiające jest też to jakim cudem zostali przetransportowani samolotami lini lotniczych znanych przewoźników beż papierów? A jeżeli jednak mieli te papiery to gdzie się nagle one podziały? Zastanawiające jest też to, że 3/4 z nich to młodzi mężczyźni w wieku poborowym w ich krajach. Śmierdzi to na odległość.

  • Gość pisze:

   ty debilu oni są biednymi narzędziami w rękach putina obiecano im bezpieczeństwo i wolność i dobrobyt w ich sytuacji każdy by się zgodził
   bo u siebie mieli dramat a teraz maja następny !!!
   jakie dokumenty w samolotach ty nie czaisz ze ruski i białorusini chcą sprowokować wojne na większa lub mniejsza skale?? militarna gospodarcza to się okaże … a ci biedni ludzie to narzędzia
   nie są winni jeśli ich nie przyjmiemy to tamci im nie pomogą … chyba wiadomo ze to jest dla nich jedyna szansa a my jesteśmy chrześcijanami tak? jesteśmy lepsi od ruskich i tych złych emigrantów ale pozwolimy im umrzeć!!!
   polska to najgorsze homo i xenofobiczne lajno wszyscy są źli ale nie polacy , geje czarni , arabowie , azjaci ,wszyscy źli i terroryści !!tylko nie polacy

  • Wioletta pisze:

   RACJA, dziękuję za ten wpis

 • R pisze:

  jeba.. tych brudasow z granicy!!! a jak jakas ci.a chce ich przygarnac to niech ich zabierze do domu swojego i za kilka miesiecy zobaczy co to znaczy miec tych poje… w domu

  • Gość pisze:

   Serio!?! ale prosty cham jestes bez szkoly to widac od razu!!! ci ludzie pochodzą z nędzy i krajów wojny … ktoś obiecał im bezpieczeństwo i oszukał , stali się narzędziem -ale to wciąż ludzie !! udręczeni podwójnie!! polacy tez byli uchodźcami , byli biedni, i mieliśmy wojny , ludzie widzieli w nas ludzi i nam pomagali !! a może zrobili błąd bo nie byliśmy ludźmi tylko brudasami !!! teraz potomkowie tych polskich brudasów mieszkają w usa uk i wszędzie nawet w egipcie libii i powinnismy radować bo idzie zima a oni zamarzają!!!

  • Gość pisze:

   leniwce, nieroby. Drogi R proponuję tym, którzy zabiegaja o przyjęcie ich u nas, wyjazd na Białoruś. Tam mogą się spokojnie spotkać wspierać a egzemplarze typu kurdej-Szatan wykazać pomocą. Ja deklaruję pomoc im ale na terytorium ich kraju. NIE MAM W ZWYCZAJU WSPIERAĆ NIEROBÓW

  • Gość pisze:

   A co widzi ten, który ma ciebie w domu?

 • Gość pisze:

  zgadzam sie z nim

 • Gość pisze:

  Zgadzam się! wszyscy głośno krzyczą, z łatwością obrażając, tych o odmiennym podejściu do tematu! Też potrzebuję ciszy na przemyślenie pewnych spraw!

 • Malwina pisze:

  Ma prawo tak mówić podobnie jak oni mają prawo tak robić. Z reguły wolę jednak tych co coś robią a nie coś plotą. Bez jaj.

 • Poznań pisze:

  W miarę normalny celebryta, zgadzam się z jego opinią. Pozdrawiam Pana.

 • Gość pisze:

  Dokładnie.Wygladaja strasznie te gwiazdy,bo PiS im trochę odebrał i dal innym to wielka afera.A tak naprawdę co robia uchodźcy ,bo tam kto jest to widzi .Dzieci przezucaja na drugą stronę jak towar.Jestescie rodzicami i czy Wy Wasze dzieci narazilibyscie na cos takiego.

 • Gość pisze:

  Prostak beż empatii.Nigdy go nie lubiłam.Jeśli przemoc w stosunku do bezbronnych ludzi mu nie przeszkadza to ma punkcik u pisu.Czyżby jego partnerka to wiedziała?

 • Gość pisze:

  To prawda, przede wszystkim widać, że jest szczery w tym co mówi.

 • Gość pisze:

  w punkt, pomagający celebryci mówią o humanitaryzmie a przy okazji nie mają sobie ani odrobiny empatii dla służb wykonując naprawdę ciężką i niebezpieczną praca wyzywając ich przy okazji od najgorszych, to czysta hipokryzja. Można pomagać nie krzywdząc przy tym nikogo i nie obrzucając wyzwiskami. mam wrażenie że powstał jakiś lans na granice, pamiętacie tego posła co biegał po granicy? to było żenujące. sytuacja jest naprawdę trudna a niektórym chodzi o to żeby dowalić pis nawet kosztem bezpieczeństwa Polski zamiast zjednoczyć się i razem stawić czoła problemowi.

 • George pisze:

  Pierwszy celebryta z olejem w głowie? Widać są jeszcze normalni artyści a nie banda jazgoczących psów.

  • Gość pisze:

   olejem?? to debil
   boi się ze jak im pomożemy to zmienia się w terrorystów islamskich zagrażających chrześcijańskim wartościom … pytam gdzie te wartości ?? pozwalamy im umierać dzieciom w zimnie w lesie tacy z nad europejscy chrześcijanie
   a sami prosiliśmy o pomoc w historii wiele razy ,historia lub się powtarzać
   pilska jako jedyny lękaj unii nie wzięła uchodźców z afryki masowo napływających do europy
   teraz prosi unie o pomoc w kryzysie??
   oby zostali odprawieni z kwitkiem przez UE!!!

 • Gość pisze:

  Kto jak kto ale Fabiański to skurat jaja ma Pani Evo.

 • Gość pisze:

  Tak, zdecydowanie jeden rozsądny i myślący. Ciekawe co na to owce i barany?

 • Gość4 pisze:

  Właśnie, facet bez jaj..

 • Gość pisze:

  Nie lubiłam go nigdy, ale zaskoczył mnie pozytywnie że burzy narrację lumpen celebrytom

 • PARI pisze:

  Prawda. Bo gdyby PIS nie rządziło, żadna z tych gwiazdeczek by nie stała w obronie uchodźców. To jest teraz modne,bo nie wpisuje się w politykę partii rządzącej. Nie jestem za PISem, nienawidzę ich, nie zagłosuje na nich, ale w kwestii uchodźców się z nimi zgadzam . Oni nie przyjeżdżają tu do pracy, jak sami mówili, nie chcą pracować bo są gośćmi a goście nie pracują. Są tu dla socjalu, który się im daje. Bardzo naiwni są ludzie,którzy myślą inaczej

  • Gość pisze:

   Nasi celebryci w wiekszosci to osoby pozbawione klasy. Tak naprawdę myślę że gardzą własnymi rodakami, a dramat który rozgrywa się na granicy będą wykorzystywać aby zaistnieć.

  • Agata pisze:

   Mój przyjaciel jest uchodźcem. Uciekając przed wojna przepłynął morze na małym statku. Tym statkiem płynęło około 15 innych osób, wszyscy ze łzami w oczach że muszą opuścić swoją ojczyznę. Na statku była mała dziewczynka, którą wypadła za burtę podczas burzy. Mój kolega ma do tej pory wyrzuty sumienia, choć nie mógł jej uratować. Śni mu się jej zapłakana matka… Jego prawie cała rodzina zginęła podczas wojny. Teraz jest w Szwajcarii i nie siedzi na socjalu a ciężko pracuję po nocach bo w dzień studiuje… Dodatkowo jest gentleman, ktory zawsze przepuszcza kobietę w drzwiach i pomaga nosić zakupy. Niektórzy Polacy mogliby się od niego wiele nauczyć, może dlatego tak bardzo boimy się wpuścić uchodźców, mogliby okazać się bardziej cywilizowani niż my…
   P.S. do tej pory wypominamy Szwajcarii i innym krajom że nie pomogły nam podczas wojny a teraz zachowujemy się tak samo… Równie bierni jak oni w obliczu ludzkiej tragedii… Czysta polska hipokryzja….

  • Gość pisze:

   AGATA a o jakiej wojnie Ty piszesz????? Oni są nachodźcami i przyszli tu aby poprzawić swoją sytuację bytową kosztem naszym, ponieważ do pracy NIGDY NIE PÓJDĄ!!!!! ale pazury po socjal owszem.

 • Eva pisze:

  NAJWYGODNIEJ JEST MILCZEĆ 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ A PROPOS JAJ – TRZEBA JE MIEĆ !!!

  • Gość pisze:

   No właśnie czasami lepiej milczeć szczególnie w sprawach o których nie mamy bladego pojęcia krzyczeć to możemy na własnym podwórku bo jakos nie widzę i nie słyszę ludzi celebrytów tam gdzie naprawdę dzieje się krzywda wystarczy się rozejrzeć dookoła siebie ile dzieci cierpi ile jest głodna poniżana w szkole bo ma biedniejszych rodziców jest mnóstwo akcji gdzie są zbierane pieniądze na chore dzieci ale jakiś celebrytów tam nie widzę może z wyjątkami ani nie słyszę żeby tam protestowali

  • Gość pisze:

   można pomagac nie obrzucając innych gównem przy okazji, jesli nie zakumałas przesłania

  • Gość pisze:

   Według Pani to kto ma jaja ciekawe?

  • Gość pisze:

   Głupoty piszesz, dlatego, że nie czytasz ze zrozumieniem. Pomyśl czasem!!!

  • Gość pisze:

   Po nicku widać że nie masz😂😂

 • Gość pisze:

  Zgadzam się. Niestety że smutkiem stwierdzam,że go raczej zlinczują Ci „celebryci”

 • Gość pisze:

  No super gość zgadzam się z nim absolutnie

 • Gość pisze:

  jeden normalny wśród celebrytów???

 • Gość pisze:

  Taki lajf młodzi zdolni kariera przed nimi niestety nie robią tego dla polityków kraju lidla tylko siebie prostych ludzi co za post za 50gr wsadzą se palec w d..pe a jak mówi klasyk nic nie musze ale jak będzie mi się chciało all influclusive powodzenia i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×