Antek Krolikowski mógł stracić wzrok. Przez swoje szaleństwa prawie doprowadził do tragedii

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski mógł stracić wzrok. Sytuacja była bardzo poważna. Rodzina modliła się o jego zdrowie. Tę historię zapamięta na bardzo długo. Co się wydarzyło?

Antek Królikowski jest ostatnio jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Regularnie pojawia się na szklanym ekranie. Szczególnie upodobał go sobie reżyser Patryk Vega, który cały czas obsadza go w swoich kolejnych filmach. Zdecydowanie nie może on narzekać na brak zawodowych propozycji. Antek jest znany z także z tego, że jest bardzo kochliwy. Ma za sobą już kilka medialnych związków. Tym, który odbił się bardzo szerokim echem, był ten z Julią Wieniawą. Młoda aktorska para wzbudzała ogromne zainteresowanie. Obydwoje zdolni i rozchwytywani zawodowymi propozycjami. Niestety po pewnym czasie ich drogi się rozeszły.

Antek później związał się z Kasią Dąbrowską. Młoda prawniczka w żaden sposób nie była związana z show-biznesem, a ich uczucie zdawało się być bardzo silne. Mówiono już o zaręczynach, a nawet ślubie. Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. Na Instagramie Kasi, tuż po zakończeniu wiosennej kwarantanny, pojawiło się oświadczenie, w którym poinformowała o zakończeniu relacji.

Od kilku miesięcy Antek jest związany z Joanną Opozdą. Tych dwoje szybko zostało okrzykniętych jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Okazuje się, że Antek już od dziecka był bardzo absorbujący. Rodziców nie raz przyprawił o zawrót głowy.

Antek Królikowski mógł stracić wzrok

Antek był bardzo ruchliwym i żywiołowym dzieckiem. Wszędzie go było pełno, a jego rodzice musieli mieć oczy dookoła głowy. Na swoim koncie ma kilka dziecięcych wybryków, które cała rodzina pamięta do dzisiaj.

Jako chłopak byłem utrapieniem, wciąż coś wywijałem. Miałem pięć lat, gdy podczas wizyty w domu znajomych rodziców zalałem sobie oczy wapnem. Tata był przerażony. Modlił się, żebym odzyskał wzrok. Wypadek niczego mnie nie nauczył. Co i rusz wracałem do domu ze złamaną ręką, nogą. Mama chciała mnie mieć na oku i zabierała do teatru na próby, zostawałem tam na spektakle. Zdarzało mi się wbiegać na scenę podczas przedstawienia, albo z pierwszego rzędu podpowiadać aktorom ich kwestie, bo znałem je na pamięć. W końcu dostałem od dyrektora wilczy bilet – wspomina w rozmowie z Super Expressem.

Aktor od dzieciństwa lubił być w centrum uwagi. Zdaje się, że karierę i wzbudzanie zainteresowania miał po prostu zapisane w genach.


Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×