Szukaj

Tak wygląda nowa dziewczyna Antka Królikowskiego! Kasia to piękność nie z tej ziemi!

Antek Królikowski postanowił wreszcie pochwalić się swoją nową dziewczyną w social mediach. Wstawił urocze zdjęcie z Kasią - aspirującą modelką. Nowa partnerka aktorka to piękność nie z tej ziemi. Ładniejsza od Julii Wieniawy?
Antek Królikowski z nową dziewczyną, Kasią

Antek Królikowski z nową dziewczyną, Kasią

Rozstaniem Julii WieniawyAntka Królikowskiego przez kilka tygodni żyła cała Polska. Młodziutka aktorka rozstała się z partnerem po dwóch latach, a choć w mediach twierdziła, że są przyjaciółmi, internetowe szpilki mówiły coś zupełnie innego. Z pozoru para miała rozstać się w zgodzie, ale fani byli przekonani, że wcale tak nie jest. Poczynając od niezbyt przyjemnych komentarzy po walkę o psa – związek Wieniawy i Królikowskiego przeszedł do historii z przytupem. Teraz Julia spotyka się z BaronemAfromental, ale Antek nie pozostaje daleko w tyle. Choć twierdzi, że jego związek nie będzie medialny, niedawno zabrał nową partnerkę, Kasię, na galę boksu. I nie poprzestał na tym.

Królikowski właśnie pochwalił się pierwszym oficjalnym zdjęciem z nową ukochaną na Instagramie. Wygląda na to, że para spędziła razem Wielkanoc, a na fotografii byli w świetnych nastrojach. Nowa partnerka aktora to kompletne przeciwieństwo Wieniawy. Kasia jest stosunkowo wysoka, jest przepiękną blondynką, a jej uroda powala na kolana. Wygląda na to, że w przypadku Antka jedno nie uległo zmianie – ma doskonały gust do boskich kobiet. Jego obecna partnerka jest podobno aspirującą modelką i jest sporo młodsza od swojego ukochanego.

Myślicie, że związek z Antkiem pomoże jej się wybić?

Zobacz: Antek Królikowski z nową dziewczyną przyłapani przez tabloid na imprezie! Czy jest ładniejsza od Julii Wieniawy?

Zobacz: Julia Wieniawa potwierdziła związek z Baronem! Jej słowa mogą zaboleć Antka Królikowskiego

Zobacz: Małgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Znała ich lepiej niż ktokolwiek inny


Antek Królikowski z nową dziewczyną, Kasią

Antek Królikowski z nową dziewczyną, Kasią

Nowa dziewczyna Antka Królikowskiego

Nowa dziewczyna Antka Królikowskiego

Antek Królikowski bawi się z Kasią Sawczuk

Antek Królikowski bawi się z Kasią Sawczuk

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×