Szukaj

Menadżerka Przybylskiej uczciła jej urodziny poruszającym wpisem. Jedno zdanie, po którym zrobiło się smutno

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska, gdyby żyła, świętowałaby dziś 42. urodziny. Szczególny dzień postanowiła upamiętnić menadżerka gwiazdy, Małgorzata Rudowska. Dodała post, który wyciska łzy.

Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem trzustki. Zmarła 5 października 2014 roku. Pozostawiła w żałobie fanów i bliskich, w tym partnera, Jarosława Bieniuka oraz trójkę ich wspólnych dzieci.

Najstarsza córka gwiazdy, Oliwia, idzie w ślady mamy. Podkreśla, że aktorstwo jest jej marzeniem. Od jakiegoś czasu stawia więc coraz pewniejsze kroki w show-biznesie. Nie tylko prowadzi konto w mediach społecznościowych, ale także udziela wywiadów. Nie jest jednak pewna, czy mama byłaby z tego zadowolona. Wyznała też, że bardzo za nią tęskni:

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. [… ]Choć wierzę w Boga, ale nie mam takiego przeświadczenia, że można rozmawiać z tymi, którzy już odeszli. Codziennie jednak o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje – rozważała Oliwia Bieniuk.

Anna Przybylska świętowałaby 42. urodziny. Post jej menadżerki wzrusza do łez

Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Gdyby żyła, dziś świętowałaby swoje 42. urodziny. O wybitnej aktorce nie zapominają jej bliscy, którzy w social mediach upamiętniają ten szczególny dzień. Wśród nich jest Małgorzata Rudowska, która przez wiele lat była jej menadżerką i przede wszystkim przyjaciółką. To właśnie ona była najwierniejszym powiernikiem sekretów Ani:

Nie ukrywałyśmy przed sobą niczego, zwierzałyśmy się sobie nawzajem. Każda z nas mogła liczyć na tę drugą. Pamiętam, jak rozstawała się z pierwszym mężem, to było dla niej trudne, bardzo wszystko przeżywała. Dla każdej kobiety jest to ciężka chwila. A ona przecież była normalną dziewczyną, która wszystkie swoje porażki traktowała niezwykle emocjonalnie. I potrzebowała kogoś, z kim podzieli się swoimi emocjami — komentowała Rudowska w magazynie Viva!

Małgorzata w dniu 42. urodzin aktorki opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu sesji zdjęciowej. Przybylska pozowała na białym tle, miała na sobie przepiękną różową sukienkę bez ramiączek. Rudowska w opisie dodała jedno zdanie, które wzrusza do łez:

Still miss You (pol. wciąż za tobą tęsknie).

Internauci nie pozostawili jej słów bez reakcji. W komentarzach dodają mnóstwo emotikonów i komentarzy, w których podkreślają, że im także brakuje Ani.


Anna Przybyslak

Małgorzata Rudowska wspomina Annę Przybylską

Małgorzata Rudowska w rocznicę śmierci Anny Przybylskiej

Małgorzata Rudowska w rocznicę śmierci Anny Przybylskiej

Anna Przybylska i Małgorzata Rudowska

Anna Przybylska i Małgorzata Rudowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×