Anna Mucha wspomina miłosne igraszki z Kubą Wojewódzkim! „Kuba jest w łóżku…”

Anna Mucha wspomina seks z Kubą Wojewódzkim

Anna Mucha wypowiedziała się na temat swojego związku z Kubą Wojewódzkim. Opowiedziała o seksie z byłym partnerem. Jaki jest w łóżku Kuba Wojewódzki? Aktorka była bardzo szczera!

Nie jest tajemnicą, że Anna MuchaKuba Wojewódzki mają za sobą wspólną przeszłość. Byli niegdyś najgłośniejszą parą w polskim show-biznesie. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Aktorka ostatecznie ułożyła sobie życie z nowym ukochanym – Marcel Sora jest obecnie jej całym światem i zazdrości mu wielu fanów gwiazdy – a Kuba poszedł w swoją stronę. Na przestrzeni lat łączono go z wieloma różnymi gwiazdami, był również w długim związku z Renatą Kaczoruk, który zakończył się w 2018 roku. Obecnie spotyka się podobno z Malwiną Wędzikowską. A jak wspomina go Anna?

Podczas jednego z ostatnich wywiadów Mucha zdecydowała się bardzo szczerze opowiedzieć o relacji z byłym partnerem: wspomniała o ich życiu łóżkowym! Bez ogródek zaznaczyła, że jest jedną z niewielu kobiet, które wiedzą jaki jest w łóżku król TVN-u:

Trzeba pamiętać, że jestem jedną z nielicznych osób, które wiedzą i ciągle pamiętają, jaki Kuba jest w łóżku – wyznała w rozmowie z wp.pl

Ciekawe jak zareaguje na to sam zainteresowany. Ostatecznie sam wspominał niedawno o gorącym związku z Muchą w swojej autobiografii. 😉

Anna Mucha jest cała w nerwach! Nie obędzie się bez tabletek uspakających! Co się stało?!

Anna Mucha wdała się w ognisty romans! I to wcale nie w „M jak miłość

Anna Mucha pozbyła się stanika i w samych stringach chwali się wdziękami na tropikalnej plaży! Nieziemski widok!


Kuba Wojewódzki, Anna Mucha, TeleKamery 2003 (fot. AKPA)

Kuba Wojewódzki, Anna Mucha, TeleKamery 2003 (fot. AKPA)

Kuba Wojewódzki, Anna Mucha - Telekamery 2003

Kuba Wojewódzki, Anna Mucha - Telekamery 2003

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×