Angelina Jolie z pięciorgiem dzieci na salonach. Shiloh pierwszy raz pokazała się w sukience! Ogromna zmiana wizerunku 16-latki

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie pojawiła się z dziećmi na premierze filmu Eternals. Chociaż postawiła na świetną stylizację, kreacja jej 16-letniej córki z daleka przyciągała uwagę. Co włożyła Zahara?

Angelina Jolie cieszy się sporą popularnością na całym świecie. Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła w 1982 roku i od tego momentu na swoim koncie zapisała wiele ciekawych ról. Wśród nich warto wspomnieć m.in. postać Lisy Rowe, w którą wcieliła się w filmie Przerwana lekcja muzyki. Tak doskonale poradziła sobie z powierzonym zadaniem, że zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Jolie nie tylko spełnia się na planach filmowych, ale przede wszystkim skupia się na życiu rodzinnym. Wychowuje sześcioro dzieci – troje biologicznych i troje adoptowanych, których ojcem jest jej były mąż Brad Pitt. Chociaż małżonkowie nie są od dawna razem, regularnie spotykają się w sądzie. Walczą o prawo do opieki nad pięciorgiem swoich pociech. Najstarszy Maddox ma 20 lat i sam decyduje o tym, z kim chce utrzymywać kontakt.

Angelina Jolie z dziećmi na premierze Eternals

Jolie co jakiś czas bierze udział w branżowych imprezach. Zdarza się, że pojawia się na nich w wyjątkowym towarzystwie. Niedawno na jedną z premier zabrała 16-letnią Zaharę (zdjęcia tutaj). Teraz, oprócz niej, aktorce towarzyszyło jeszcze czworo pociech: 20-letni Maddox, 15-letnia Shiloh oraz 13-letnie bliźnięta Vivienne i Knox. Zabrakło jedynie 17-letniego Paxa.

Poniedziałkowy wieczór Angelina Jolie i jej dzieci spędzili w Dolby Theatre w Hollywood. Tam odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Marvela, Eternals, w którym aktorka zagrała jedną z głównych ról. Gwiazda podczas wydarzenia cierpliwie pozowała przed obiektywami fotoreporterów. Wyglądała świetnie.

Jolie ubrała się w kreację marki Balmain, która ma odkryte ramiona, a także ozdobne marszczenia. Dobrała do niej biżuterię od Tiffany’ego. Postawiła na rozpuszczone włosy, które doskonale współgrały z delikatnym makijażem oraz złotą dekoracją, którą przyozdobiła swoje usta. Chociaż była główną gwiazdą, nie tylko ona przyciągnęła uwagę.

Zagraniczna prasa przyjrzała się też kreacji, którą włożyła 16-letnia córka aktorki, Zahara. People zwróciło uwagę, że nastolatka wybrała bogato zdobioną, sięgającą do ziemi suknię. Prawdopodobnie znalazła ją w szafie swojej mamy. Wyglądała identycznie jak ta marki Elie Saab, którą Angelina Jolie wybrała na galę rozdania Oscarów w 2014 roku. Nie mniejsze wrażenie zrobiła 16-letnia Shiloh, która zdecydowała się po raz pierwszy na publiczne wyjście włożyć sukienkę. Zdjęcia w naszej galerii.


Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Zahara Jolie-Pitt na premierze

Zahara Jolie-Pitt na premierze

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Angelina Jolie z dziećmi - premiera Eternals

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×