Szukaj

Podstępna Angelina Jolie uknuła sprytny plan odebrania Bradowi praw do dzieci!

Angelina Jolie

v

Jak Angelina Jolie próbuje odebrać dzieci Bradowi Pittowi?

Angelina Jolie wciąż próbuje odebrać Bradowi Pittowi prawa do sprawowania opieki nad dziećmi. Aktorka walczyła o ograniczenie ich byłemu mężowi i wyłączną opiekę, ale sąd nie przychylił się do tej prośby. Gwiazda uciekła się więc do podstępu. W jaki sposób próbuje odsunąć Brada od dzieci?

Rozwód Angeliny JolieBrada Pitta należy prawdopodobnie do najtrudniejszych rozstań w historii show-biznesu. Co ciekawe, para nie kłóci się o majątek, podział wspólnych pieniędzy czy boską willę w Los Angeles. Ich wojna kręci się wokół dzieci i żadne nie próbuje nawet dążyć do tego, by sfinalizować rozwód. W grudniu odbyła się pierwsza rozprawa dotycząca opieki nad szóstką pociech pary. Jolie domagała się wyłącznej opieki i ograniczenia Bradowi praw rodzicielskich. Sąd nie przychylił się do jej prośby, pomimo tego, że aktorka przez kilka miesięcy intensywnie usiłowała popsuć kontakty Pitta z dziećmi. Ostatecznie osiągnięto kompromis, w którym obie strony dostały równe prawa. To wyprowadziło Angelinę z równowagi – wymyśliła więc sprytny sposób na odebranie Pittowi dzieci.

Jak wiadomo, w 2016 roku gwiazda oskarżyła aktora o agresywne zachowanie względem dzieci i jej samej, przemoc fizyczną oraz psychiczną Wystarczy więc, by ktoś przyłapał Brada na podobnym zachowaniu w pobliżu dzieci lub samej aktorki, by sąd spojrzał na niego mniej łaskawie. Jak twierdzi Radar Online, to dlatego Angelina zabiera pociechy na duże premiery filmowe. Wie, że Pitt tego nie pochwala i liczy na to, że aktor straci nad sobą panowanie i urządzi awanturę. Zachowanie odbiegające od normy, które mogliby uwiecznić zaznajomieni z Jolie paparazzi bardzo pomogłoby jej w odsunięciu byłego partnera od dzieci.

I choć wydawać się to może nieco szalone, Angelina udowodniła już, że w walce z eks-ukochanym nie zna granic.

Myślicie, że rzeczywiście próbuje to zrobić?

Angelina Jolie zwróciła się do sądu z nietypową prośbą. Brad Pitt będzie wściekły!

Angelina Jolie szaleje przed sądem! Brad Pitt zafundował jej ból nie do zniesienia! Z ust gwiazdy padły mocne słowa

Angelina Jolie nigdy nie wyglądała tak źle. Na spotkaniu ONZ była jak cień samej siebie!


Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu "Dumbo"

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×