Szukaj

Zaczęło się! Angelina Jolie już skomentowała romans Brada Pitta z Charlize Theron!

Angelina Jolie, Brad Pitt, Charlize Theron, romans

Angelina Jolie, Brad Pitt, Charlize Theron, romans

Angelina Jolie o romansie Brada Pitta z Charlize Theron

Angelina Jolie po raz pierwszy odniosła się do romansu Brada Pitta i Charlize Theron, o którym ostatnio coraz głośniej w mediach. Aktorka, która jest właśnie w trakcie rozwodu z byłym partnerem, nie jest zachwycona doniesieniami o jego nowej ognistej relacji z jej koleżanką po fachu. Czyżby wciąż go kochała?

Rozwód Angeliny JolieBrada Pitta należy bez wątpienia do najgłośniejszych skandali ostatniej dekady. Brangelina uchodziła za relację idealną – poznali się na planie filmu, zakochali, doczekali własnych dzieci, adoptowali czworo innych. Byli niemal nierozłączni, niestety, hollywoodzka miłość dobiegła końca, a sprawa rozwodowa pary rozpoczęła się na początku grudnia od ustalenia praw do sprawowania opieki nad dziećmi.

Podczas gdy Angelina pozostaje samotna, Brad wdał się podobno w romans z Charlize Theron. Plotki o relacji aktorskiej pary rozgrzały show-biznes do czerwoności – i tylko Jolie pozostaje niezadowolona z tego, że jej były ukochany ruszył do przodu ze swoim życiem. Jak twierdzą jej znajomi, aktorka żaliła się na jego nowy związek. Nie dość, że doszedł do siebie po rozstaniu dużo szybciej niż ona, to w dodatku związał się z kobietą, której Angelina wprost nie znosi:

Angie nigdy nie żywiła do Charlize żadnych ciepłych uczuć. W przeszłości doszło między nimi do kilku nieprzyjemnych spięć, rywalizowały również o te same role. Jest wściekła, że Brad goni za kobietą, której ona sama szczególnie nie lubi i gotuje się z zazdrości – wyjawia Radar Online

Czyżby wciąż żywiła do niego jakieś uczucia?

Do sieci trafiło pierwsze wspólne zdjęcie Brada Pitta z Charlize Theron! Ich związek wstrząśnie show-biznesem!

Jennifer Aniston przybrała na wadze? Najnowsze zdjęcia gwiazdy zaniepokoiły cały show-biznes

Co się stało z boskim Bradem Pittem?! Pierwsze zdjęcia z 2019 roku będą ciągnąć się zanim latami. Kiedy się tak zmienił?!


Brad Pitt i Charlize Theron we wspólnej kampanii

Brad Pitt i Charlize Theron we wspólnej kampanii

Brad Pitt po rozowodzie z Angeliną Jolie wygląda świetnie

Brad Pitt po rozowodzie z Angeliną Jolie wygląda świetnie

Brad Pitt zmienił wizerunek po rozstaniu z Angeliną Jolie

Brad Pitt zmienił wizerunek po rozstaniu z Angeliną Jolie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×