To koniec! Agnieszka Włodarczyk rozstała się z przystojniakiem z „The Voice”! O co poszło?

Agnieszka Włodarczyk. Maciej Gredna - rozstali się?

Agnieszka Włodarczyk i Maciej Grenda rozstali się

Jeszcze nie tak dawno kolorowa prasa donosiła, że aktorka Agnieszka Włodarczyk spotyka się z uczestnikiem The Voice of Poland, Maciejem Grendą. Para snuła wspólne plany na przyszłość, lada dzień mieli nawet ze sobą zamieszkać w warszawskim apartamencie zwyciężczyni Jak oni śpiewają. Ostatecznie Włodarczyk i Grenda rozstali się, a przynajmniej tak twierdzi Fakt.

Maciej i Agnieszka spędzali sporo czasu razem nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Para wspólnie wybrała się m.in. na urlop do Włoch. To właśnie zdjęcia paparazzi zrobione na lotnisku przed wylotem były pierwszym sygnałem, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń.

Początkowo Agnieszka i Maciej swoją relację utrzymywali w tajemnicy. Zainteresowanie mediów sprawiło jednak, że postanowili dłużej się nie ukrywać. Na profilu wokalisty pojawiło się zdjęcie, na którym całuje się z aktorką na weselu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń. W ten sposób para potwierdziła swój związek. Zakochani nie stronili także od wspólnych koncertów na Instagramie – Grenda grał na gitarze, a Włodarczyk śpiewała spontanicznie wybierane piosenki:

Kotku, musimy nauczyć się grać też moich numerów – wypaliła Agnieszka, gdy fani poprosili parę o zaśpiewanie piosenek z jej debiutanckiej płyty.

Powody rozstania Włodarczyk i Grendy

Chociaż Agnieszka i Maciej w swoim towarzystwie czuli się doskonale, nawet to nie wystarczyło, aby ich relacja przetrwała. Do Włodarczyk miał dotrzeć fakt, że Grenda nie jest mężczyzną jej życia. Według ustaleń Faktu, oboje mają w swoim życiu inne priorytety:

Maciek jest bardzo zdeterminowany na karierę w show-biznesie. Jest muzykiem i chce, by jego talent został dostrzeżony. Agnieszka zaś wie już, jak złudne jest gonienie za popularnością. Teraz w życiu szuka czegoś innego – przyznaje znajoma pary w gazecie.

Podobno była gwiazda Plebanii, która zaczęła czuć coraz większe rozczarowanie, postawiła związek ten zakończyć. Co na to wokalista na widok którego oszalała sama Edyta Górniak? Fakt ustalił, że zdążył już znaleźć pocieszenie u boku innej kobiety.

Myślicie, że to prawda?

Agnieszka Włodaczyk włączyła kamerę i pokazała jak rozpieszcza ją jej ukochany. Przy okazji zdradziła mega newsa!

Agnieszka Włodarczyk wcale nie zamierza pożegnać lata! W samej bieliźnie, ociekając wodą, pręży się na brzegu basenu

Agnieszka Włodarczyk zamieszka ze swoim ukochanym? Maciej Grenda byłby wniebowzięty, ale ona wciąż się waha!


Agnieszka Włodarczyk i Maciej Grenda całują się

Agnieszka Włodarczyk i Maciej Grenda całują się

Maciej Grenda i Agnieszka Włodarczyk na lotnisku. Para wybrała się na wakacje do Włoch

Maciej Grenda i Agnieszka Włodarczyk na lotnisku. Para wybrała się na wakacje do Włoch

Z kim spotyka się Agnieszka Włodarczyk?

Z kim spotyka się Agnieszka Włodarczyk?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×