Agnieszka Włodarczyk rozkochała w sobie największe ciacho polskiego „The Voice”! O ich płomiennym romansie aż huczy w mediach!

Maciej Grenda i Agnieszka Włodarczyk na lotnisku

Maciej Grenda i Agnieszka Włodarczyk na lotnisku

Agnieszka Włodarczyk i Maciej Grenda są parą

Agnieszka Włodarczyk to jedna z tych gwiazd, która postanowiła spędzić urlop poza Polską. W tym roku wybrała się do słonecznych Włoch. Chociaż aktorka do kraju wróciła jakiś czas temu, a ostatnio bawiła się na ślubie Rafała Maślaka, okazuje się że na wakacjach nie była sama. Kto jej towarzyszył?

Jak podaje portal Pudelek.pl, Włodarczyk wróciła do Polski w towarzystwie Macieja Grendy, uczestnika The Voice of Poland, nad którym rozpływała się Edyta Górniak.

O ile Agnieszka o swoim towarzyszu w mediach społecznościowych nie wspomniała, o tyle analizując profile obu gwiazd można dojść do wniosku, że we Włoszech byli w podobnym czasie. Zastanawiające może być także to, że piosenkarz pod jednym ze zdjęć zaznaczył, że autorem fotografii jest tajemnicza A.W. – brzmi znajomo, prawda?

Chociaż w social mediach para swoją znajomość ukrywa, na lotnisku nie potrafiła zataić łączącego ich uczucia, co można zobaczyć na zdjęciach zrobionych przez paparazzi. Zakochani przytulali się i czule dotykali. Zupełnie jakby było coś więcej między nimi niż tylko przyjaźń.

Czy gwiazdy potwierdzą wkrótce łączące ich uczucie? A może będą temu wszystkiemu zaprzeczać?

Kim jest Maciej Grenda?

Maciej Grenda to uczestnik The Voice of Poland, człowiek wielu talentów – jest nie tylko wokalistą i muzykiem, potrafi także wykonać przyprawiające o zawrót głowy akrobacje. Jak można było przeczytać na stronie muzycznego show TVP:

Uzależniony od muzyki, ryzyka i jazdy na bmx-ie. Zawodowo grafik, webdesigner i fotograf. Zaczął śpiewać, gdy miał 26 lat. Po pół roku postanowił, że zmierzy się z publicznością i zaczął grać na ulicach. Planuje podróż w nieznane z gitarą w ręce.

Podczas przesłuchań w ciemno sporo emocji wzbudziła obrączka na palcu mężczyzny. Czy to oznacza, że Maciej Grenda ma żonę? Nic bardziej mylnego:

To nie jest obrączka. To jest jakiś tam sygnet, pierścień – odpowiedział na pytanie Edyty Górniak.

Wokalista dzielnie walczył o wejście do finału. Ostatecznie przegrał rywalizację z Williamem Prestigiacomo.

Joanna Przetakiewicz wyskoczyła na szybką kawkę, a potem odjechała luksusowym bentleyem. Ale ma figurę!

Urocze fotki. Natalia Siwiec nawet wózek córki dobrała do swojej stylizacji! Cukierkowy pojazd pomogali jej prowadzić teściowie i mąż

Diabelsko seksowna Małgorzata Rozenek prowokuje stylizacją na festiwalu w Sopocie! Wywołała wielkie poruszenie za kulisami


Agnieszka Włodarczyk w czarnej sukience i przystojny Maciej Grenda z walizką na lotnisku

Agnieszka Włodarczyk w czarnej sukience i przystojny Maciej Grenda z walizką na lotnisku

Maciej Grenda i Agnieszka Włodarczyk na lotnisku. Para wybrała się na wakacje do Włoch

Maciej Grenda i Agnieszka Włodarczyk na lotnisku. Para wybrała się na wakacje do Włoch

Agnieszka Włodarczyk z partnerem na celowniku paparazzi. Kim jest Maciej Grenda?

Agnieszka Włodarczyk z partnerem na celowniku paparazzi. Kim jest Maciej Grenda?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×