Agnieszka Hyży po dwóch porodach wciąż wygląda jak bogini. Zdjęcia w stroju kąpielowym rozgrzały fanów: „Takie kowbojki to rozumiem”

Agnieszka Hyży w stroju kąpielowym

Agnieszka Hyży w stroju kąpielowym

Agnieszka Hyży zapozował w stroju kąpielowym. Po dwóch porodach wciąż wygląda fenomenalnie. Fani obsypali ją komplementami. Zdjęcia.

Agnieszka Hyży pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako modelka. Z czasem rozpoczęła pracę w telewizji. Najpierw współpracowała z TVN, by później przenieść się do Polsatu. W 2011 roku piękność zawarła związek małżeński z Mikołajem Witem. Dwa lata później urodziła się ich córka, Marta. Związek rodziców dziewczynki nie przeszedł próby czasu. W 2015 roku gwiazda Polsatu wyszła za mąż za znanego wokalistę Grzegorza Hyżego, z którym jest do dziś. W ubiegłym roku urodził się ich syn: Leon.

Niestety droga do macierzyństwa nie była usłana różami. Agnieszka ma za sobą kilka poronień, o czym opowiedziała kilka miesięcy temu. Zarówno ona, jak i jej ukochany partner mocno przeżyli każdy z tych postępujących po sobie dramatów.

Jest to też ogromne obciążenie dla mężczyzny. W pewnym momencie, gdy miałam chwilę słabości i żaliłam się, jaka to jestem biedna, Grzesiek powiedział: Słuchaj, ale to nie jest tak, że mnie to nie dotyka. Potem gdy po raz kolejny poroniłam, mąż wyznał, że nie chciałby jeszcze raz tego przeżywać… A przede wszystkim nie chciałby patrzeć, jak ja znów przez to przechodzę – mówiła w podcaście „Tak Mamy”.

Dziś 37-latka jest dumną mamą córki i syna – wraz z nimi przebywa aktualnie na wakacjach, które na bieżąco relacjonuje za pośrednictwem social mediów.

Agnieszka Hyży w stroju kąpielowym. Jak wygląda?

W poniedziałek rano zapozowała do dwóch zdjęć. Pokazała się na nich w żółtym, jednoczęściowym stroju kąpielowym. Jej look uzupełniały okulary i kapelusz.

cowgirl ( nie mylić z call )
Wakajki czy jakoś tak
#holiday #beachvibes #cowgirl #mumlife Fot: Dzieciaki – napisała w opisie albumu.

Ludzie tłumnie ruszyli do komentowania ujęć:

 • Piękna ta cowgirl.

 • Pięknie.

 • Super – takie kowbojki rozumiem. Pozdrawiam.

A jak wam się podoba Agnieszka Hyży? Musimy przyznać, że taka forma po dwóch porodach to rzadkość. Pozdrawiamy zarówno mamę, jak i całą jej rodzinę.


Agnieszka Hyży w stroju kąpielowym

Agnieszka Hyży w stroju kąpielowym

Agnieszka Hyży w stroju kąpielowym

Agnieszka Hyży w stroju kąpielowym

Agnieszka Hyży w bikini

Agnieszka Hyży w bikini

Komentarze

 • Cygan pisze:

  Może pomnik jej postawcie za to że wygląda dobrzeć po 2 ciazach.

 • Gość pisze:

  Może pomnik jej postawcie za to że jest szczupla po dwóch ciążach.

 • GośćJa pisze:

  Ty jesteś STARA RURA a Ona jest piękną kobietą. DO OKULISTY ,JAK NAJPRĘDZEJ!!!!!

 • Gość pisze:

  StarA rura po wielu przejściach czym się popisuje

 • Gość pisze:

  Na co tu patrzeć a kto to jest

 • Gość pisze:

  Obecna Pani Hyży czyli Aga to kobieta z klasą która nie sprzedaje na prawo i lewo swojego prywatnego życia i potrafi się zachować również w sytuacjach kiedy ma do czynienia z poprzednią żona swojego obecnego męża. I właściwie niema co porównywać ich bo ta cała Maja znana jedynie ze swoich ciąż a z ostatniej ciąży znana z eksponowania swojego ciążowego brzucha wzorem Riri nie dorasta w niczym do pięt obecnej żony Hyżego. A tak w ogóle nie rozumiem czemu Mają posługuje się jeszcze nazwiskiem byłego męża z którym nie jest już w związku od paru lat.

  • Riri pisze:

   Posługuje się nazwiskiem byłego męża, bo ma do tego prawo tak jak miliony innych rozwiedzionych kobiet na świecie, które urodziły swoim byłym mężom dzieci i postanowiły zachować nazwisko po byłym mężu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×