Rodzinne święta na Hawajach zamieniły się w wielki dramat. Agata Rubik przekazała smutne wieści. „Walczę o życie”

Agata Rubik

Agata Rubik

Agata Rubik z mężem i córkami wyjechali na Wielkanoc na Hawaje. Małżonkowie doskonale się bawili, ale tylko do czasu. Agata przekazała fanom smutne wieści. 

Agata Rubik od kilkunastu lat jest szczęśliwą żoną Piotra Rubika. Parę dzieli spora różnica wieku i na samym początku niewiele osób wierzyło w to, że uda im się stworzyć trwałą i pełną miłości relację. Kompozytor poznał swoją przyszłą żonę, gdy miała zaledwie 20 lat. Po dwóch latach związku zdecydowali się wziąć ślub. W 2008 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak w kościele Św. Jadwigi we Wrocławiu. Rok później na świat przyszła ich pierwsza córka Helena, a gdy miała cztery latka, dołączyła do niej młodsza siostra Alicja.

Zakochani są obecnie jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, a fani bardzo interesują się tym, jak wygląda ich życie prywatne. To, że są zgranym duetem udowodnili gdy pojawili się razem w programie Power Couple. Małżonkowie uwielbiają spędzać razem czas, a na Wielkanoc udali się w egzotyczną podróż. Niestety Agatę spotkało coś bardzo przykrego.

Agata Rubik z poważnymi objawami na Hawajach

Agata i Piotr Rubikowie podbili serca fanów w czasie pandemii. Małżonkowie, żeby nieco poprawić humor swoich obserwatorów, zaczęli wrzucać do sieci nagrania, na których pokazywali układy taneczne. Zabawne filmiki, w których brały udział także ich córeczki, spodobały się internautom, a większość z nich na stałe została, by obserwować profil Agaty.

Rodzina uwielbia podróżować, a Wielkanoc postanowili spędzić razem na drugim końcu świata. Cała czwórka wybrała się na słoneczne Hawaje. Tam w pełni korzystali z miejscowych atrakcji. Zasmakowali też w lokalnej kuchni, co niestety nie skończyło się dla Agaty najlepiej. Para udała się do jednej z najlepszych restauracji na świecie, a po tym żona kompozytora miała silne objawy zatrucia pokarmowego.

Kolejny dzień na rajskich Hawajach spędzony na razie w łóżku. Jest przepiękna pogoda, Piotr z dziewczynkami w basenie, a ja walczę o życie. Dawno się tak nie strułam i wygląda na to, że coś mi zaszkodziło w jednej z najbardziej wyjątkowych restauracji na świecie – opowiedziła na Instagramie.

Niestety Agata, zamiast cieszyć się piękną pogodą, spędza czas w hotelowym pokoju. Miejmy nadzieję, że jej stan zdrowia się poprawi i już niedługo będzie mogła dołączyć do rodziny.


Agata Rubik i Piotr Rubik

Agata Rubik i Piotr Rubik

Agata Rubik i Piotr Rubik - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek

Agata Rubik i Piotr Rubik - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek

Agata Rubik i Piotr Rubik - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek

Agata Rubik i Piotr Rubik - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×