Wielkanoc 2022. Gwiazdy pokazały, jak świętują lany poniedziałek: Cichopek, Janiak, Rubikowie…

Wielkanoc 2022

Wielkanoc 2022

Wielkanoc 2022. Polskie gwiazdy pokazały, jak spędzają lany poniedziałek. Wiele z nich zdecydowało się wyjechać za granicę. Znani i lubiani chwalą się zdjęciami.

Tegoroczna Wielkanoc to czas kiedy w końcu Polacy mogą spotkać się rodzinnym gronie. Przez ostatnie dwa lata pandemii większość unikała spotkań w obawie o zdrowie swoje i najbliższych. Na samym początku nie pozwalały też na to bardzo surowe restrykcje, które skutecznie zatrzymały większość osób w domach. Tym razem święta w większości domów są niezwykle tłumne i radosne. Tak samo jest też u gwiazd.

Wiele z nich zdecydowało się także, by te dni spędzić w podróży i wykorzystać wolny czas na urlop. Kilka dni temu z kraju wyjechała między innymi Katarzyna Cichopek, która zabrała dzieci na Malediwy. Są to jej pierwsze święta od 17 lat, które spędza z dala od swojego męża. Para kilka tygodni temu ogłosiła rozstanie. W tym roku na Wielkanoc do Polski nie przyjechali także Ania i Robert Lewandowscy. Trenerka z córeczkami jest na Majorce, a piłkarz pozostał w Monachium.

Wielkanoc 2022. Jak gwiazdy spędzają lany poniedziałek?

Gwiazdy już w Wielką Sobotę chwaliły się w sieci pięknymi wielkanocnymi koszyczkami. W niedzielę natomiast w internecie królowały relacje z suto zastawionych stołów, na których znalazły się największe przysmaki. W lany poniedziałek natomiast w ich relacjach nie mogło zabraknąć wody. Pierwszymi zdjęciami pochwaliła się już Kasia Cichopek, która kilka ostatnich dni dosłownie spędziła w wodzie. Gwiazda od samego rana wybrała się na skutery.

Mokrego Śmigusa-dyngusa Drodzy – napisała.

Lany poniedziałek w wodzie spędza także Olivier Janiak. Dziennikarz pokazał w sieci zdjęcie z trzema synami: Fryderykiem, Christianem i Julianem. Panowie postanowili razem wskoczyć do basenu.

niech dyngus zmyje wszystko co nas oblepia. Samych czystych chwil dla Was – napisał prezenter.

W naszej galerii zobaczycie także, jak lany poniedziałek spędzają: Agata i Piotr Rubikowie, Edyta Herbuś, Blanka Lipińska, Natalia Siwiec, Daria Ładocha, Zofia Ślotała.

Galeria jest na bieżąco aktualizowana.


Agata Rubik i Piotr Rubik - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek

Agata Rubik i Piotr Rubik - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek

Olivier Janiak - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek

Olivier Janiak - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek

Natalia Siwiec - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek

Natalia Siwiec - Wielkanoc 2022, lany poniedziałek

Komentarze

 • Marta pisze:

  Uciekają od pieczenia i gotowania.Tam wszystko mają podane pod nos.A my szaraczki mordujemy się, żeby wszystko było na stole.

 • Gość pisze:

  Wrednej cichopkowej nie znosze

 • Bp pisze:

  Siwiec z córką przeurocze!

 • Gość Małgorzata pisze:

  Cichopek już mamy dość.Plakala nad rozwodem a to tylko na pokaz.Dwu-licowa baba.Juz nawet w oczach zmiana.Wredna, płakała nad brakiem pieniędzy a teraz widać jaki mają majątek.Widocznie za seriale tyle płacą i z tego dobrobytu przewraca się w głowie.

 • Gość Kasia pisze:

  Ok. Dość już Cichopek .Przez rozwód chce zdobyć sławę??? To już nie te lata.Wiek daje się we znaki.Swieta zamiast spędzać w skupieniu z dziećmi to ona lansuje się.Ciagłe nowe stylizacje i robienie forsy.Wstyd ale pustka wszędzie.

 • Gość a pisze:

  Co jej pozostało. Małżeństwo zawaliła mimo gwiazdowania. Marnota. Teraz cyce naleśniki lansuje

 • Gość pisze:

  Taki live rozwód jaki rozwód jak inni lady in red cichobyc jak to brzmi jak stewart inne badziewia a mina ta sama ha ha dłatego my lud podwórka gramy z kazdym od południa po półnoć od zachodu po wschód razem z varem ha ha inni mieli więcej szczęścia siostra z dziadkiem brat z byłą konkubiną dzieki nie pije wina zmarnowany czas kazde w inną strone i to tyle

 • Gość pisze:

  Cichopkowa dziala mi na nerwy z tymi wiecznie obciagnietaymi paluchami u stop.

  • Gość pisze:

   Uważa że przez to doda sobie wzrostu i uroku. Przez ten jej rozwód ciągle o niej piszą o działa ludziom na nerwy. Nie ona jedna się rozwodzi. Pokazuje tylko siebie i uśmiech na juz i jak na rozwodke dopiero co przystało. Żenująca i sztuczna osobie która tylko o sobie mysli

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×