Wielkanoc 2022. Gwiazdy pokazały, co znalazło się na ich świątecznych stołach: Maffashion, Dowbor, Wieniawa, Kopania i inni [DUŻO ZDJĘĆ]

Wielkanoc 2022. Co znalazło się na stołach gwiazd?

Wielkanoc 2022. Co znalazło się na stołach gwiazd?

Święta wielkanocne trwają w najlepsze. Gwiazdy od rana pokazują, jak celebrują te chwile. Sprawdziliśmy, jakie potrawy znalazły się na ich stołach. 

Tegoroczna Wielkanoc różni się od dwóch poprzednich, które odbywały się w dobie pandemii koronawirusa. Z uwagi na fakt, że liczba zakażeń zmalała, zrezygnowano niemal ze wszystkich obostrzeń. Wiele gwiazd postanowiło skorzystać z tej okazji i wyruszyło na święta za granicę. Kto i jak celebruje te dni? Tego dowiecie się już po kliknięciu tutaj.

Przygotowania do świąt wystartowały już kilka dni temu. Wiąże się z nimi szereg najróżniejszych tradycji, a wiele z nich sięga nawet XIV wieku. Są to jedne z najważniejszych dni w religii chrześcijańskiej, dlatego wierzący starają się w wyjątkowy sposób świętować te dni. Jedną z najbardziej znanych tradycji jest malowanie jajek. Najważniejsze jest to, by były kolorowe i trafiły do wielkanocnego koszyczka, który jest święcony.

W tych dniach nie brakuje także wyjątkowych potraw, czyli żurku i jajek w różnych odsłonach oraz słodkich ciast, takich jak babki piaskowe czy mazurki. Co znalazło się w tym roku na stołach gwiazd?

Wielkanoc 2022. Jak wyglądają stoły u gwiazd?

Znani i lubiani od samego rana świętują. Po powrocie z rezurekcji rodziny zasiadły do stołów, by zjeść wspólnie śniadanie, w tym poświęcony w kościele pokarm z koszyczka. Anna Lewandowska spędza ten dzień z córeczkami, ponieważ jej mąż ma zobowiązania, przez które nie jest w stanie być z rodziną. Towarzyszył on jednak najbliższym zdalnie. Rodzina połączyła się z nim przez telefon, o czym pisaliśmy tutaj.

Jak wyglądało wspólne konsumowanie posiłków u innych gwiazd? Wśród tych, którzy pokazali, co znalazło się na świątecznym stole są m.in.: Maffashion, Anna Mucha, Katarzyna Dowbor, Wiktoria Gąsiewska, Sławomir, Jan Kietliński, Marta Wieniawa, Jessica Mercedes, Paulina Holtz, Lidia Kopania, Kasia Klich, Rafał Jonkisz, Jakob Kosel, Kasia Cerekwicka, Marianna Schreiber, Zosia Ślotała, Izabela Janachowska, Patricia Kazadi, Ewa Mielnicka-Cekała, Hanna Lis, Anna Kalczyńska, Joanna Racewicz, Rafał Mroczek, Radek Pestka, Roksana Węgiel, Magda Cielecka, Anna Zejdler.


Wiktoria Gąsiewska - Wielkanoc 2022

Wiktoria Gąsiewska - Wielkanoc 2022

Jan Kietliński - Wielkanoc 2022

Jan Kietliński - Wielkanoc 2022

Paulina Holtz - Wielkanoc 2022

Paulina Holtz - Wielkanoc 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×