Wielkanoc 2022 u gwiazd. Tak świętują Małgorzata Socha, Michał Szpak, Paulina Sykut i inni [DUŻO ZDJĘĆ]

Wielkanoc 2022 u gwiazd

Wielkanoc 2022 u gwiazd

Wielkanoc 2022 u polskich gwiazd. Instagram tonie w zdjęciach. Zobaczcie, jak pięknie celebrują ten wyjątkowy czas.

Wielkanoc jest to święto upamiętniające śmierć krzyżową i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. To najstarsze i najważniejsze ze wszystkich świąt chrześcijańskich.

Z obchodami świąt wielkanocnych związanych jest wiele zwyczajów np. tworzenie pisanek — czyli zdobienie różnymi technikami jaj. Wykonuje się je przed Wielkanocą. Nie może ich zabraknąć wśród świątecznych pokarmów, a także w koszykach ze święconką, których zdjęcia gwiazdy chętnie pokazywały w sieci. Mają symbolizować rodzącą się do życia przyrodę, a jednocześnie nadzieję, jaką czerpią chrześcijanie z wiary w zmartwychwstanie Chrystusa.

Radosne świętowanie zaczyna się w Wielką Niedzielę, w dniu Zmartwychwstania Pańskiego. Co na Instagramie pokazały gwiazdy?

Wielkanoc 2022: jak świętują polskie gwiazdy?

Już od rana w mediach społecznościowych pojawiają się kolejne zdjęcia, na których możemy podpatrzeć, jak gwiazdy postanowiły świętować te wyjątkowe dni. Po ubiegłorocznej Wielkanocy, którą spędziliśmy w izolacji, Instagram zaroił się od relacji i rodzinnych ujęć. Wszystko zaczęło się już wcześnie rano, gdy po rezurekcji znani i lubiani zasiedli do wspólnego posiłku.

Swoją Wielkanoc zrelacjonowali w sieci m.in.: Lara Gessler, Anna Lewandowska, Izabela Janachowska, Rafał Maślak, Małgorzata Kożuchowska, Omenaa Mensah, Katarzyna Zielińska, Paula Tumala, Zosia Ślotała, Marianna Schreiber, Rafał Jonkisz, Kuba Błaszczykowski, Ewa Szabatin, Siostry Szczepańskie.

Uwaga! Galeria na bieżąco jest aktualizowana.


Anna Lewandowska z dziećmi i Robertem - Wielkanoc 2022

Anna Lewandowska z dziećmi i Robertem - Wielkanoc 2022

Paulina Sykut-Jeżyna - Wielkanoc 2022

Paulina Sykut-Jeżyna - Wielkanoc 2022

Małgorzata Socha - Wielkanoc 2022

Małgorzata Socha - Wielkanoc 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×